آشنایی مختصر با خطوط هوایی معروف آسیا

به گزارش وبلاگ مهدی، سرگرمی های جالب، جایگاه های راحت، تمیزی جایگاه ها یا رفتار محبت آمیز کارکنان؛ در هنگام انتخاب ایرلاین یا خطوط هوایی چه مواردی برای شما اهمیت دارند؟ با توجه به اینکه تعداد زیادی خط هوایی وجود داشته که مبدا یا مقصد آنها آسیاست یا از آسیا عبور می نمایند، سخت است بدانید کدام یک از بهترین ایرلاین های آسیا نیازهای شما را برآورده می نمایند. البته، ایمنی اولویت اصلی همه است، اما هنگام پرواز تعداد زیادی از عوامل مهم دیگر نیز نقش بازی می نمایند. خوشبختانه، امروزه برترین خطوط هوایی آسیا این نیازها را برآورده می نمایند. با ما در این مقاله جذاب و خواندنی همراه شوید تا شما را با خطوط هوایی معروف آسیا آشنا کنیم.

آشنایی مختصر با خطوط هوایی معروف آسیا

قطر ایرویز

این مورد از برترین خطوط هوایی آسیا به بیش از 150 مقصد در سراسر دنیا پرواز می نماید و طی چندین سال جوایز متعددی را کسب نموده است. سرگرمی های پرواز یکی از ویژگی های ممتاز این خط هوایی در کنار سرو بهترین غذا و نوشیدنی هاست. قطر همچنین ناوگان هوایی خود را گسترش داده تا جدیدترین نسل هواپیماهای مسافرتی از جمله بوئینگ 787 و ایرباس ای350 را بدان اضافه کند.

سنگاپور ایرلاین

در چند سال اخیر به نظر می رسد شرکت سنگاپور ایر لاین و قطر از آسیا در بین رتبه های اول و دوم قرار دارند. سنگاپور ایرلاین به دلیل خدمات برجسته خود بسیار شناخته شده است و مسافران هر پرواز با رفتار محترمانه خدمه روبرو می شوند. کیفیت پروازهای این مورد از بهترین ایرلاین های آسیا، با توجه به اینکه قبلا برنده جایزه بهترین کلاس تجاری و کلاس مالی شده، پایدار است. مواردی مانند حوله های گرم و تلویزیون های شخصی که با سرگرمی پر شده اند، فقط بعضی از ویژگی های اکونومی کلاس (economy class) هستند. جالب تر از همه این است که فرودگاه اصلی سنگاپور ایرلاین، فرودگاه چنگی بوده که هفت سال متوالی پیروز به کسب عنوان بهترین فرودگاه دنیا شده است. این فرودگاه واقعا همان چیزی بوده که شما را وادار به توقف می نماید. دسترسی به استخر روباز، آبگرم، تورهای رایگان، سینما و باغ هایی که شامل پروانه، کاکتوس، آفتابگردان و ارکیده می شوند، از خصوصیات بارزش این مکان بحساب می آیند.

امارات

امارات احتمالا مشهورترین خط هوایی در لیست خطوط هوایی معروف آسیا است. بیشتر مسافران از سرگرمی های مدرن این کمپانی که دارای یک مرکز تفریحی متنوع، موسیقی، تلویزیون زنده و رویدادهای ورزشی است، شنیده اند. آن ها با کسب جایزه بهترین سرگرمی در پرواز به صورت 13 سال متوالی ثبات خود را نشان می دهند. یکی دیگر از مواردی که امارات را از بقیه متمایز می نماید، دسترسی رایگان Wi-Fi بوده که بیشتر خطوط هوایی آن را ارائه نمی دهند.

کاتای پسیفیک

کاتای پسیفیک یکی از برترین خطوط هوایی آسیا هست. خدمه رفتار محبت آمیز ای دارند، جایگاه ها راحت هستند و سرگرمی های پرواز خوب بنظر می رسند. کاتای پسیفیک پرواز به 76 مقصد در 34 کشور دنیا را تحت پوشش خود قرار می دهد. این شرکت هواپیمایی برای اولین بار در دنیا در پرواز خود گزینه گیاهی را به جای گوشت خوک قرار داد.

اتحاد

اتحاد به خاطر آپارتمان های پروازی و سوئیت های درجه یک مخملیش مشهور شده است. بعضی از عناوین این مورد از بهترین ایرلاین های آسیا به توضیح زیر هستند: عنوان فرست کلاس (First Class) در خاورمیانه در سال 2019 و عنوان فرست کلاس دنیا. اکونومی کلاس(economy class) کمپانی اتحاد موردی نیست که قابل چشم پوشی باشد و سرگرمی در حین پرواز موردی بوده که باید به آن توجه کرد. طیف گستره ای از فیلم ها، موسیقی ها، نمایش های تلویزیونی و تلویزیون زنده که معمولا بروز هستند، شما را از انتخاب این خط هوایی مطمئن خواهد نمود.

تایلند ایرویز

هنگام تحقیق و آنالیز در خصوص تایلند ایرویز، یک کلمه وجود دارد که به صورت مداوم آن را می بینید و آن کلمه کارآمد است. با گذشت سالها، تمرکز منظم تایلند ایر ویز منجر به بدست آوردن جوایزی برای آن ها شد. جوایز سال 2019 آنها شامل بهترین کارکنان هواپیمایی در آسیا و بهترین خدمه کابین در تایلند بوده که ثابت می نماید خدمات مشتری درصدر ارزش های آنها واقع شده است. علاوه بر این، جایزه آنها برای بهترین فضای داخل هواپیما در دنیا باعث می شود تا توانایی آنها برای ارائه یک تجربه آرامش بخش بیش از پیش نمایان شود. آرامش و رها شدن از استرس پرواز با موسیقی آرام بخش و یک ماساژ اصیل تایلندی با روغن؛ چه چیزی می تواند بهتر از این باشد؟

آل نیپون ایرویز (آنا)

آنا یکی از خطوط هوایی معروف آسیا بوده که هواپیمای بوئینگ787 دریم لاینرز را در اختیار دارد. این هواپیما به دلیل عظمت بی بدیلش مشهور شده است. هواپیماهای آنها همچنین دارای پریز برق و USB برای هر کلاس بوده و به طور مرتب جوایزی را به خاطر نظافت، سرویس و ایمنی خود کسب نموده اند. در کنار عنوان بهترین کلاس تجاری سال 2019 در آسیا، آنها همچنین جوایز بهترین کارمندان شرکت هواپیمایی و کابین خدمه در ژاپن را کسب کردند.

منبع: همگردی

به "آشنایی مختصر با خطوط هوایی معروف آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی مختصر با خطوط هوایی معروف آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید