ادعای ورزشکار مطرح ایرانی: رونالدو را شکست میدهم

به گزارش وبلاگ مهدی، حسن تفتیان قهرمان دو سرعت ایران گفت می تواند کریس رونالدو را شکست دهد. او امروز در برنامه سلام صبح بخیر در واکنش به این سوال که نظرش درباره سرعت بالای رونالدو چیست و آیا این بازیکن می تواند در رقابت های دو و میدانی مقام بیاورد، گفت: نه من اینطور فکر نمی کنم. خودم اگر با رونالدو مسابقه دهم می توانم با دو سه متر اختلاف او را جا بگذارم و شکستش دهم.

ادعای ورزشکار مطرح ایرانی: رونالدو را شکست میدهم

تفتیان درباره علت این موضوع توضیح داد:به هر حال یک سری تکنیک ها در زمان استارت وجود دارد. از طرفی ما روی پست تارتان می دویم و فوتبالیست ها روی چمن. فوتبالیست ها اول باید دویدن را یاد بگیرند.

وی درباره سرعت بالای مهدوی کیا در زمان بازیگری و شانس او در آن زمان برای دریافت مدال در رشته دوومیدانی هم گفت: ببینید من کلا فکر می کنم فوتبالیست های سریع با دونده ها فرق دارند. هم به خاطر کفش است و هم جنس زمین که گفتم. در اینکه بعضی از فوتبالیست های داخلی یا خارجی سرعت شان بالاست شکی نیست، ولی همه چیز روی پیست متفاوت است.

تفتیان در پاسخ به این سوال که فوتبالی است و طرفدار کدام تیم به حساب می آید، گفت: من پرسپولیسی هستم و شنبه برای قهرمانی در آسیا می رویم. همه ایران انرژی مثبت برای تیم می فرستند. این مسابقه فراتر از مسابقه باشگاهی است و می تواند باعث خوشحالی مردم کشورمان شود.

رکورددار دو 100 متر ایران که با برنامه سلام صبح به خیر شبکه سه مصاحبه می کرد، درباره پرسپولیسی بودن بیشتر ورزشکاران گفت: بله همینطور است. اطرافیان من هم همه پرسپولیسی هستند و فکر می کنم به خاطر نتایجی که این تیم در چند سال گذشته گرفته.

وی درباره تمرین با میلاد زکی پور بازیکن سابق استقلال و فعلی گل گهر توضیح داد: به عنوان مربی با او تمرین نمی کنم. به عنوان یک دوست کمکش می کنم. وقتی بازیکنان تمرین تیمی نداشته باشند و من هم در اردو نباشم، سعی می کنم اصول دویدن را به بعضی از آن ها یاد دهم.

تفتیان درباره جذابیت دوومیدانی گفت: در المپیک مهمترین رویداد فینال دو 100 متر است. این مسابقه پرتماشاگرترین مسابقه المپیک است، حتی از بازی های فوتبال. من هم آرزو دارم در فینال دو 100 متر المپیک حاضر باشم.

منبع: فرارو

به "ادعای ورزشکار مطرح ایرانی: رونالدو را شکست میدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای ورزشکار مطرح ایرانی: رونالدو را شکست میدهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید