انتشار جدیدترین محصولات فناوری نانو ساخت ایران

به گزارش وبلاگ مهدی، ستاد توسعه فناوری نانو با انتشار آخرین ویرایش کتاب محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران جدیدترین دستاوردهای صنعتی در حوزه تجهیزات مرتبط با فناوری نانو را منتشر نموده است.

انتشار جدیدترین محصولات فناوری نانو ساخت ایران

به گزارش خبرگزاری مالی ایران، در راستای معرفی محصولات صنعتی دارای گواهی نامه نانومقیاس ویرایش ششم کتاب محصولات و تجهیزات فناوری نانو با عنوان محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایرانبه تفکیک حوزه های صنعتی مختلف، در 6 جلد منتشر شده است.

در این 6 جلد مجموعه ای از آخرین محصولات دارای تأییدیه نانومقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو به همراه تصاویر محصول، نام و اطلاعات مربوط به شرکت، محل فراوری، مجوزها و تأییدیه ها معرفی شده اند. در مقدمه کتاب ها به تصویر کلی محصولات و بازار نانو در ایران پرداخته شده و آخرین آمار محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران، حجم بازار و صادرات این محصولات ارائه شده اند.

این مجموعه 6 جلدی شامل محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران در حوزه ساخت وساز، رنگ و رزین و لوازم خانگی، محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران در حوزه سلامت، آب و محیط زیست، کشاورزی و نساجی، محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی، پلیمر و انرژی، محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران در حوزه حمل ونقل و صنایع فلزی، محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران در حوزه نانومواد، نانوپوشش ها و نانوالیاف و محصولات و تجهیزات فناوری نانوی ساخت ایران در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی می گردد.

بر اساس اعلام ستاد نانو، در جلد ششم این کتاب علاوه بر معرفی تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی ساخت ایرانی، برنامه حمایتی ستاد نانو از ساخت و ارتقای تجهیزات و ماشین آلات مرتبط با فناوری نانو توضیح داده شده است. بخش پایانی این کتاب نیز به معرفی شرکت های این حوزه اختصاص دارد.

منبع: اقتصاد ایران

به "انتشار جدیدترین محصولات فناوری نانو ساخت ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار جدیدترین محصولات فناوری نانو ساخت ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید