بلایی که بر سر خریداران یزدی کامیون قسطی آمد!

به گزارش وبلاگ مهدی، خبرنگاران : یکی از رانندگان استان یزد به نمایندگی از حدود 36 نفر از همکاران خود از عملکرد شرکت ماموت در فروش قسطی ناوگان کفی انتقاد کرد.

بلایی که بر سر خریداران یزدی کامیون قسطی آمد!

به گزارش تین نیوز، این راننده که نامش در تین نیوز محفوظ است، گفت: بنده به همراه تعدادی دیگر از رانندگان استان یزد با توجه به فراخوان شرکت ماموت در طرح توسعه و پیش فروش کفی در مورخه 1400/8/22 در نمایندگی … یزد ثبت نام کردیم.

وی اضافه کرد: قیمت نقدی در آن تاریخ به گفته مسئول نمایندگی یزد، 623 میلیون تومان بود که 100 میلیون تومان در مرحله اول و 134 میلیون تومان در مرحله دوم و مابقی به صورت وام بود که از بانک توسعه تعاون به حساب ماموت واریز می شد و شرکت ماموت کفی ها را به متقاضیان تحویل می داد.

او مطرح کرد: مالکان نیز باید اقساط این وام را طی 36 ماه با سود 18 درصد بازپرداخت می کردند که در ادامه اقساط وام هم به 48 ماه افزایش یافت

این راننده گفت: بنده با قبول این شرایط، در همان روز مبلغ 99،050،000 تومان به حساب شرکت ماموت واریز نمودم و منتظر خبر از طرف شرکت ماموت جهت ادامه مراحل کار اداری و واریز مرحله بعد ماندم.

6 ماه بلاتکلیفی و آخرش هیچ

او اضافه کرد: در تاریخ 19دی ماه 1400 پیغامکی به بنده ارسال شد که جهت تکمیل وجه در سایت ماموت مراجعه کنید که متاسفانه متوجه پیغام نشدم و حدودا یک ماه بعد، در پی تماس ازطرف شرکت ماموت در مورخه1400/11/19جهت تکمیل وجه وارد سایت ماموت شده و چون در این یک ماه ناوگان مورد نظر با افزایش قیمت روبرو شده بود حدود 44 میلیون بیشتر یعنی 168میلیون پرداخت نمودم.

وی مطرح کرد: بعد از چند روز دوباره از طرف شرکت ماموت پیغام ارسال شد که جهت انجام مراحل تکمیل پفراینده وام، به شعبه توسعه تعاون شهرستان مراجعه کنید و بنده و دیگر همکاران این اقدام را انجام دادیم.

این راننده ادامه داد: در این مرحله اقدامات مربوط به ارایه مدارک کامل خود و کامیون و دو نفر ضامن به بانک ارائه شد و مجددا منتظر جواب ماندیم، ماهی چند دفعه پیگیر وام بودیم که هر دفعه می گفتند تا آخر این ماه و یا آن هفته.

آب پاکی که روی دست خریداران قسطی ریختند

وی تاکید نمود: در نهایت اکنون بعد از 6 ماه بخشنامه ای صادر و در واتساپ برای من و دیگر متقاضیان ارسال نموده اند با این مضمون که چون بانک به تعهداتش عمل ننموده و وام مورد نظر شما را به حساب شرکت ماموت واریز ننموده پفراینده شما باطل و جهت پس گرفتن پول خود به نمایندگی مورد نظر در یزد مراجعه کنید.

او خاطر نشان کرد: سه شرط نیز را برای ما معین نموده اند اول اینکه کل مبلغ وام که466 میلیون می باشد را یکجا و نقدی به حساب ماموت واریز کنیم، دوم اینکه انصراف بدهیم و سوم اینکه صبر کنیم تا بانک توسعه وام را واریز نماید بعد به نرخ روز مابقی را خودمان نقدی واریز کنیم تا بعدا برای تحویل کفی اقدام گردد.

وی با انتقاد از این فرایند، از همه همکاران خود درخواست کرد تحت هیچ شرایطی فریب این شرکت ها را نخورند و تا جایی که امکان دارد کامیون و کشنده خود را نقدی از بازار تهیه نمایند.

منبع: توریسم آنلاین

به "بلایی که بر سر خریداران یزدی کامیون قسطی آمد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلایی که بر سر خریداران یزدی کامیون قسطی آمد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید