تخصیص 100 میلیارد تومان اعتبار برای برطرف محرومیت در چهارمحال و بختیاری

به گزارش وبلاگ مهدی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از محل پیوست 23 قانون بودجه 100 میلیارد تومان اعتبار محرومیت زدایی به چهارمحال و بختیاری اختصاص می یابد تا برای برطرف محرومیت در استان توزیع گردد.

تخصیص 100 میلیارد تومان اعتبار برای برطرف محرومیت در چهارمحال و بختیاری

علی نیکزاد شامگاه پنجشنبه در نشست با شهرداران شهرستان بروجن که با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری و نماینده بروجن برگزار گردید، گفت: جلسه ای با قرارگاه خاتم الانبیاء، قرارگاه امام حسن (ع) و بانک های عامل با حضور استاندار و مسئولان استانی برای توسعه زیرساخت های چهارمحال و بختیاری از جمله راه آهن استان برگزار می گردد.

به گفته وی، 30 نقطه حادثه خیز در استان وجود دارد که 10 میلیارد تومان برای برطرف نقاط حادثه خیز چهارمحال و بختیاری نیز اختصاص داده می گردد.

بیشتر بخوانید

نیکزاد خواهان توجه به بافت فرسوده شد و گفت: 200 تن قیر بین شهر هایی که دارای بافت فرسوده هستند در شهرستان بروجن از سوی بازآفرینی شهری توزیع خواهد شد.

به گفته وی، کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوان کشور نیز 200 میلیون تومان اعتبار برای استان ابلاغ می نماید و برای حوزه فرهنگ نیز شهرداری ها و شورا ها زمینی برای مرکز فرهنگی هنری کانون پرورشی فکری بچه ها در شهرستان بروجن اختصاص دهند.

نیکزاد گفت: 200 کیلومتر راه روستایی وجود دارد که 25 کیلومتر روکش آسفالت می گردد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: 6 دستگاه اجرایی در این جلسه پیگیر مصوبات سفر باشند، این مصوبات باعث توسعه شهرستان بروجن می گردد.

به گفته وی، 50 میلیارد تومان نقد و 30 میلیارد تومان قیر برای تکمیل کمربندی شمالی در اختیار پیمانکار قرار گیرد تا بتوان این طرح عمرانی را به بهره برداری برساند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد شهرک الهیه بروجن نیز مقرر شد سازمان زمین و مسکن در فاز1 و 2 این شهرک 50 میلیارد تومان زمین یا نقد و 40 میلیارد تومان قیر اختصاص دهد که شهرداری اقدامات لازم را انجام دهد.

نیکزاد در مورد مسائل شهرک کوی طلاب بروجن نیز گفت: 90 تن قیر به وسیله راه و شهرسازی برای آسفالت این محله در اختیار شهرداری قرار داده می گردد، بعلاوه ساکنان فاقد سند ملکی می توانند با ارائه خاتمه کار سند بگیرند، اگر افراد هزینه زمین را پرداخت نکرده اند، سند 99 ساله در اختیار مالک قرار بگیرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: یک دستگاه ماشین آتش نشانی و 600 میلیون تومان اعتبار نیز برای بودجه جاری شهرداری های بروحن اختصاص می یابد.

به گفته وی، مقرر شد یک زمین چمن منصوعی برای شهرستان بروجن به علت اینکه آب نیست از منابع وزارت تعاون، کار، رفاه اجتماعی اختصاص یابد.

نیکزاد گفت: 2 قطعه زمین از سوی اداره کل راه و شهرسازی در اختیار هیات امنای گلزار شهدای گمنام در شهرستان بروجن قرار می گیرد.

علی نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و احمد نادری عضو هیات رییسه به همراه 6 نفر از معاونان و مدیران وزارتخانه های مختلف در سفر یکروزه به شهرستان بروجن از طرح های عمرانی بازدید کردند.

وبلاگ مهدی چهارمحال و بختیاری شهرکرد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تخصیص 100 میلیارد تومان اعتبار برای برطرف محرومیت در چهارمحال و بختیاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخصیص 100 میلیارد تومان اعتبار برای برطرف محرومیت در چهارمحال و بختیاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید