داوری مرحله دانشگاهی جشنواره دانشجوی نمونه در حال برگزاری است

به گزارش وبلاگ مهدی، سرپرست معاونت امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: داوری مرحله دانشگاهی بیست و نهمین و سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه در حال برگزاری است.

داوری مرحله دانشگاهی جشنواره دانشجوی نمونه در حال برگزاری است

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ مهدی، اردوان اژنگ سرپرست معاونت امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: داوری مرحله دانشگاهی بیست و نهمین و سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه در حال برگزاری است. پس از سرانجام ثبت نام دانشجویان شرکت نماینده در این جشنواره تعداد 795 نفر ثبت نام نموده که از این تعداد 461 نفر ثبت نهایی شده است که بعد از مرحله داوری در دانشگاه در حال داوری مرحله کشوری هستیم.

سرپرست معاونت امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در مورد مقاطع دانشجویان ثبت نام نماینده گفت: 223 نفر در مقطع کارشناسی پیوسته، یک نفر در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته، 56 نفر در مقطع کارشناسی ارشد نا پیوسته، 2 نفر در مقطع دکتری پیوسته و 179 نفر در مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته ثبت نهایی شده اند.

ارژنگ گفت: در این در خواست های ثبت نهایی شده که بر مبنای 5 گروه های آموزشی صورت گرفته، کشاورزی و دامپزشکی 51 نفر، علوم انسانی 229 نفر، علوم پایه 57 نفر، فنی و مهندسی 108 نفر و هنر 16 نفر ثبت نام نموده اند.

وی گفت: تمامی دانشجویان متقاضی دانشگاه های دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بعلاوه دانشگاه های، پیغام نور، دانشگاه آزاد اسلامی و فرهنگیان می توانستند در این جشنواره شرکت نمایند.

وی اضافه کرد: با هماهنگی های به عمل آمده مراسم تجلیل از دانشجویان نمونه اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "داوری مرحله دانشگاهی جشنواره دانشجوی نمونه در حال برگزاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوری مرحله دانشگاهی جشنواره دانشجوی نمونه در حال برگزاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید