دو پنالتی مشکوک در بازی تیم ملی

به گزارش وبلاگ مهدی، فشار اولیه تیم ملی باعث سردرگرمی مدافعان تیم هنگ کنگ شد؛ اتفاقی که می رفت یک پنالتی برای ایران به همراه داشته باشد.

دو پنالتی مشکوک در بازی تیم ملی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ مهدی، شاگردان دراگان اسکوچیچ با توجه به شرایطی که در جدول گروه سوم مقدماتی جام جهانی 2022 دارد، بازی با هنگ کنگ را با حالتی کاملا تهاجمی شروع کردند به طوری که در طول 15 دقیقه ابتدایی، شاهد یک بازی تک گله مطلق بودیم.

در همان دقایق ابتدایی کار، ملی پوشان فوتبال ایران چندین موقعیت را روی دروازه هنگ کنگ ایجاد کردند که با سردرگمی عناصر دفاعی تیم حریف همراه بود؛ روی همین حملات بود که دو صحنه مشکوک در داخل محوطه جریمه این تیم به وجود آمد؛ صحنه هایی که البته داور بازی اعتقادی به پنالتی بودنشان نداشت.

در صحنه اول پاس زمینی علیرضا جهانبخش با تکل گونکالوس روبرو شد که سعی در قطع کردن توپ داشت؛ در این لحظه این گونه به نظر رسید که توپ به دست مدافع هنگ کنگ برخورد نموده و حتی این بازیکن نیز از ترس اعلام پنالتی سریعا از جای خود بلند شده و دستش را به نشانه رخ ندادن هیچ اتفاق خاصی بالا برد.

چند لحظه بعد یک صحنه مشکوک دیگر هم در داخل محوطه جریمه تیم هنگ کنگ به وجود آمد و طی آن مهدی طارمی در حالی که با پاس سردار در دهانه دروازه صاحب توپ شده بود در حین چرخش برای زدن ضربه، توسط فونگ هونگ سرنگون شد اما داور اردنی در این صحنه هم اعتقادی به پنالتی نداشت.

بلافاصله بعد از این دو صحنه علیرضا جهانبخش به عنوان کاپیتان تیم ملی به سمت داور بازی رفته و اعتراض خود را به گوش او رساند اما ادهم المخادمه به او اطمینان داد که تصمیماتش مسئله ای نداشته و خطایی در داخل محوطه جریمه هنگ کنگ به وقوع نپیوسته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دو پنالتی مشکوک در بازی تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو پنالتی مشکوک در بازی تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید