شرایط فروش فونیکس فروردین 1401

به گزارش وبلاگ مهدی، جدیدترین شرایط فروش فونیکس چیست؟ برند فونیکس از این پس نماینده محصولات لوکس، مدرن و پیشرفته شرکت مدیران خودرو خواهد بود که فاصله خود را با محصولات مالی تر برند MVM (مدیران خودرو) بیش از پیش افزایش خواهد داد. بعلاوه سطح خدمات فروش و پس از فروش خودروهای فونیکس (FOWNIX) در جایگاه بالاتری نسبت به سایر محصولات ام وی ام است و مدت گارانتی بیشتری هم برای محصولات این برند لحاظ می گردد.

شرایط فروش فونیکس فروردین 1401

حضور برند نو ظهور فونیکس در بازار داخلی خودروسازی کشور به عنوان یک برند بسیار مدرن، پیشرو و لوکس می تواند تأثیر شگرفی در پرکردن جای خالی محصولات روز اروپایی و کره ای بگذارد که واردات آنها مدت طولانی است که محدود و ممنوع شده است. از این رو برند فونیکس به زودی جایگزین محصولات برندهای کره ای و اروپایی خواهد شد که دیگر در بازار کشور وارد یا فراوری نمی گردد.

بعلاوه حضور این برند می تواند تا حدودی رقبای خودروساز داخلی دیگر را نیز به تکاپو وادارد تا بازار خودروسازی مونتاژی کشور از این حالت خمودگی و بی تحرکی خارج گردد و در راستای ایجاد یک بازار سالم رقابتی در راستا پیشرفت و افزایش تنوع سبد محصولات قدم بردارد.

طبق سایت مدیران خودرو از تاریخ 20 فروردین ماه 1401 فروش نقدی و اقساطی محصولات فونیکس با موعد تحویل 45 روزه شروع شده است. در این شرایط فروش محصول تیگو 7 پرو با تیپ اکسلنت و در مدل های 1400 و 1401 وارد بازار کشورمان خواهد شد.

بعلاوه تیگو 8 پرو فقط در مدل 1400 قابل خریداری بوده است، اما مدیران خودرو نام تیپ فول آپشن این خودرو را پریمیوم گذاشته و برای اولین بار تیپ مقرون به صرفه تری را با نام کلاسیک نیز معرفی نموده است.

***

شما می توانید اخبار روز خودرو را در بلاگ وبلاگ مهدی بخوانید.

منبع: بلاگ دیوار

به "شرایط فروش فونیکس فروردین 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط فروش فونیکس فروردین 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید