فیلم موتور سواری سام درخشانی و همسرش

به گزارش وبلاگ مهدی، خبرنگاران : ویدئوی رمانتیک از سام درخشانی و همسرش در حال موتور سواری در خیابان های تهران را ببینید.

فیلم موتور سواری سام درخشانی و همسرش

سام درخشانی بازیگر استقلالی است. سام درخشانی مدتی مجری مسابقه تلویزیونی ایران بود. سام درخشانی در آکادمی بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده است. سام درخشانی ازدواج نموده است و یک دختر دارد. فیلمی از موتور سواری سام درخشانی و همسرش را ببینید.

ناراحتی سام درخشانی از مردم

سام درخشانی از آن دسته بازیگرانی است که حاشیه های زیادی را به وجود آورده که بیشتر این حاشیه ها مربوط به نسائل اقتصادی است. او از واکنش مردم نسبت به زندگی لاکچری بازیگران به شدت ناراحت می گردد و می گوید مردم حق ندارند درباره شرایط اقتصادی بازیگران و سلبریتی ها نظر بدهند.

لو رفتن دروغ سام درخشانی به مردم

سام درخشانی در جریان یک تئاتر که در کانادا اجرا می شد در لحظات پایانی از حضور در آن و سفر به کانادا انصراف داد و در صفحه شخصی خودش علت این کار را حمایت از مردم و مسائل اقتصادی آنها و جلوگیری از فخر فروشی گفت. احسان کرمی می گوید که سام درخشانی برای مردم نبود که از آمدن به این تئاتر انصراف داد بلکه شرایطی بود که خودش می خواست (بعضی رسانه ها گفته اند که سام درخشانی شرط نموده که گروه اسپانسر باید زمینه اقامت خانواده ام یعنی همسر و فرزند را فراهم نمایند) و به همین علت با آنها به اختلاف خورده است. یعنی احسان کرمی می گوید که سام درخشانی برای منافع خودش به این تئاتر نیامد و به نام مردم کارش را ثبت کرد.

منبع : برخط نیوز

منبع: رکنا

به "فیلم موتور سواری سام درخشانی و همسرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم موتور سواری سام درخشانی و همسرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید