مقاله: محله های جوان پسند و جذاب تورنتو را بشناسیم

به گزارش وبلاگ مهدی، کوئین وست پاتوق بچه های باحال شهر است. این محله گزینه های عالی برای خرید، تعداد بی شماری استودیو هنری و طراحی و گستره متنوعی از محل های اجرای موسیقی و غذاهای بی نظیر دارد، تمام این ها با پس زمینه ساختمان های تاریخی. یکی از جذاب ترین بخش های این محله کوچه گرافیتی است، یک خیابان مخصوص هنرمندان دیوارنگار که در آن شما فرصت دریافت عکس های عالی و جذاب برای شبکه های اجتماعی را خواهید داشت.

مقاله: محله های جوان پسند و جذاب تورنتو را بشناسیم

علاقه مندان به مد و پوشاک، عاشقِ در کنار هم بودن هستند؛ به همین خاطر است که محله همسایه یعنی کینگ وست منزلگاه بعضی از بهترین فروشگاه های شهر است. این محله که زمانی مرکز صنعت فراوری پارچه شهر تورنتو بوده، حالا در ساختمان های سابقا صنعتی خود فروشگاه های عالی لباس را در خود جای داده است.

ریشه های بیشتر بخش های تورنتوی امروز را می توان در شهر قدیمی (Old Town) پیدا کرد؛ منطقه ای تشکیل شده از 6 محله که تجدید حیات را به خود دیده، چرا که رستوران ها و فروشگاه های باکلاس و مد روز، خود را درون ساختمان هایی با چند قرن قدمت جای داده اند.

لیبرتی ویلج یکی دیگر از محله های سابقا صنعتی تورنتو است و حالا به یکی از محبوب ترین محله های شهر در بین جوان ها و علاقه مندان به بیرون گردی و همنشینی های شهری تبدیل شده است. شما می توانید در ساختمان های قدیمی و تبدیل شده این محله که زمان کارخانه بودند در کنار دوستان تان غذاها و نوشیدنی های عالی نوش جان کنید. حال و هوای صنعتی و تجاری همچنان در این محله به چشم می خورد، چرا که اینجا مکانی محبوب برای استارت آپ های تکنولوژی محور، آژانس های دیجیتال و شرکت های تبلیغاتی است.

منبع مقاله: محله های جوان پسند و جذاب تورنتو را بشناسیم

به "مقاله: محله های جوان پسند و جذاب تورنتو را بشناسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: محله های جوان پسند و جذاب تورنتو را بشناسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید