واکنش تند یحیی و سردار آزمون به بی آبی خوزستان

به گزارش وبلاگ مهدی، خبرنگاران: مسائل مردم خوزستان این روز ها بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته و داستان بی آبی مردم این استان با واکنش چهره های مختلفی در حوزه ورزش همراه شده است. واکنش های که غالبا تند است و مسئولان کشور را مورد هدف قرار گرفته است.

واکنش تند یحیی و سردار آزمون به بی آبی خوزستان

به گزارش وبلاگ مهدی، در سطح چهره های نام آشنای فوتبال، به تازگی فرهاد مجیدی و یحیی گل محمدی، سرمربیان تیم های استقلال و پرسپولیس به این مورد انتقاد نموده اند؛ فرهاد مجیدی با انتشار استوری ای نوشته است: مردم خوزستان هشت سال با دستان خالی از ایران دفاع کردند و همه ما به آن ها مدیون هستیم. این حق مردم خوزستان نیست.

یحیی گل محمدی، اما با خطاب قراردادن مسئولان و مدیران ایرانی در این مورد استوری متفاوت تری گذاشته است. او با به تصویر کشیدن شرایط ناراحت کننده یک کودک پرسش مهمی مطرح نموده ونوشته است: فرزند کدام مسئول در این شرایط زندگی می نماید؟

با این حال استوری سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران در این زمینه از بقیه تندوتیز تر است. او با تصویر کشیدن مادری خوزستان که در شرایط بسیار بدی مشغول نوشیدن آب از کنار جاده است، چندین انتقاد تندوتیز مطرح نموده است. ابتدا خطاب به مسئولان نوشته است: آقالی مسئول، مادر کدامتان اینگونه آب می خورد. او سپس با فونتی متفاوت نوشته که خدا باعث و بانی چنین امری را با خاک یکسان کند. سردار بعلاوه دو جمله دیگر در این استوری دارد: با اختلاف بی غیرت ترین نسل تاریخیم و همین عکس واسه به فنادادن جهان و آخرتمون بسه.

منبع: فرارو

به "واکنش تند یحیی و سردار آزمون به بی آبی خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند یحیی و سردار آزمون به بی آبی خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید