چرا باید کنکوری ها از محصولات حرف آخر استفاده نمایند؟

به گزارش وبلاگ مهدی، بدون شک یکی از مهم ترین مراحلی که هر دانش آموزی در دوران تحصیل خود باید آن را سپری کند، برگزاری آزمون کنکور است. بسیاری از داوطلبان صدها منبع آموزشی را برای قبولی در کنکور مطالعه می نمایند. اما متاسفانه نتیجه دلخواهی کسب نمی نمایند. برترین راهکار برای این دانش آموزان و داوطلبان استفاده از یک منبع در کنار کتاب درسی است. موسسه حرف آخر در این شرایط به یاری داوطلبان کنکور می آید.

چرا باید کنکوری ها از محصولات حرف آخر استفاده نمایند؟

شاید بسیاری از داوطلبان با نام حرف آخر آشنا باشند و از پکیج های این موسسه برای قبول در کنکور استفاده نموده اند. موسسه حرف اخر در سال 1390 به وسیله عبدالرضا منتظری مدرس ریاضی این مجموعه تاسیس شده است. این موسسه برای تمامی درس های عمومی و تخصصی پکیج های متنوعی ارائه می دهد. همین موضوع موجب می گردد که داوطلبان به راحتی یکی از پکیج ها را متناسب با نوع نیازی که دارند برای خود انتخاب نمایند.

پکیج های ابتدایی، مبه وسیلهه اول و کنکوری حرف آخر فراوری شد

موسسه حرف آخر با افتخار سبک نوینی را که در آموزش کنکور بنا نهاده بود به مقطع مبه وسیلهه اول و ابتدایی توسعه داده است، در این راستا شما می توانید نمونه تدریس های رایگان این مقاطع را صرفا با ارسال پایه تحصیلی خود به سامانه پیامکی 100064035 دریافت کنید.

چرا موسسه حرف آخر؟

ما در این مقاله کوشش می کنیم به صورت خلاصه به داوطلبان شرح دهیم که چرا این موسسه، محبوب ترین موسسه آموزشی در کشور است. بعلاوه یک هدیه ویژه برای شما عزیزان خواننده این مقاله نیز در نظر گرفته ایم. شما عزیزان می توانید با ارسال کلمه رایگان به سامانه پیامکی 100064035 پکیج 1.5 میلیون تومانی 5 روز با حرف آخر را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

استفاده از تصاویر و انیمیشن

معمولا در بیشتر موسسات کنکوری از نیمکره چپ داوطلبان برای آموزش مفاهیم استفاده می نمایند. اما موسسه حرف آخر با یک روش تازه به سراغ داوطلبان می آید. تمامی مطالب و مفاهیمی که در پکیج های حرف اخر به داوطلبان آموزش داده می گردد همراه با تصاویر و انیمیشن است. همین موضوع موجب می گردد که مطالب در نیمکره راست داوطلبان ثبت گردد. مطالبی که در نیمکره راست داوطلبان ثبت می گردد برای یک مدت طولانی در فکر آن ها باقی می ماند.

استفاده از روش های کوتاه محاسباتی

یکی از مهم ترین ویژگی های پکیج های موسسه حرف آخر، استفاده از روش های کوتاه محاسباتی است. درس هایی مانند ریاضی، فیزیک و شیمی درس های محاسباتی در کنکور هستند و هر کدام از این درس ها، فرمول های زیادی برای یادگیری دارند. حرف آخر این موضوع را با یک راه چاره ساده به نام الگو حل نموده است. تمامی درس های محاسباتی با استفاده از چند الگو ساده به داوطلبان آموزش داده می گردد. به عنوان مثال استاد منتظری در درس ریاضی از الگوهایی مانند الگوی بادبادک، الگوی تیرانداز و … استفاده نموده است تا داوطلبان با روش های کوتاه محاسباتی، مسائل زیادی را حل نمایند.

حل تست های کنکور

اساتید حرف آخر در تمامی پکیج های آموزشی، سوال های کنکور در سال های اخیر را حل می نمایند. تمامی سوالات کنکور به صورت کامل و جامع در هر مبحث آموزشی آنالیز می گردد و اساتید روش های حل سوال را به داوطلبان آموزش می دهند. در کنار حل تست های کنکور، اساتید روش های حل تست را نیز به داوطلبان آموزش می دهند تا آن ها در یک زمان مناسب و معقول، سوالات کنکور را حل نمایند.

حرف آخر در کنکور با محصولات حرف آخر

داوطلبان زیادی در پی قبولی در کنکور هستند و تمامی زمان خود را برای قبولی در این آزمون سپری می نمایند. متاسفانه خواندن صدها منبع و مطالعه چندین کتاب به صورت همزمان برای داوطلبان سخت است و کار داوطلبان با این روش سخت تر می گردد. حرف اخر به داوطلبان پیشنهاد می نماید در کنار مطالعه کتاب درسی تنها با مطالعه پکیج های حرف آخر برترین نتیجه را در کنکور کسب نمایند. همین حالا دست به کار شوید و سایت رسمی و مرکزی حرف آخر مراجعه نموده و نمونه تدریس های اساتید این مجموعه را مشاهده کنید و با خیال راحت یکی از پکیج ها را انتخاب نمایید.

https://harfeakhar.com

منبع: تجارت نیوز

به "چرا باید کنکوری ها از محصولات حرف آخر استفاده نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا باید کنکوری ها از محصولات حرف آخر استفاده نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید