کوییک S با 4 ستاره وارد جدول کیفی خودروهای داخلی شد

به گزارش وبلاگ مهدی، اصولاً بعد از گذشت چند سال از فراوری و عرضه یک خودروی تازه، خودروسازان به فکر ارائه یک مدل فیس لیفت از محصولشان می افتند تا از این طریق هم نقص ها و ایرادات مدل اولیه را برطرف و هم بتوانند مشتریان تازهی را پیدا نمایند. سایپا هم با عرضه کوییک S، فیس لیفت تازهی از کوییک عرضه نموده است.

کوییک S با 4 ستاره وارد جدول کیفی خودروهای داخلی شد

بر اساس آخرین گزارش منتشرشده برای رده بندی کیفی خودروهای داخلی در مرداد ماه 1400، خودرو کوییک S برای اولین بار در آزمون های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نهاده شد و از همان ابتدا توانست با کسب 4 ستاره در لیست خودروهای کلاس قیمت 5 قرار بگیرد.

طبق اعلام شرکت ذکرشده، خودرو کوییک S در شاخص های مؤثر در کیفیت شامل میانگین نمره منفی، میانگین عملکردی، IQS و بعلاوه آزمون های عملکردی شامل آزمون بدنه، رنگ خودرو، فنربندی و تعلیق فرمان، موتور و انتقال قدرت، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزیینات داخلی و خارجی و بعلاوه اندازه صداهای غیرعادی موردبررسی نهاده شد و توانست 4 ستاره کیفی را کسب کند.

کوییک S در بخش مشخصات فنی کاملا شبیه ساینا S است و از همان موتور مشترک تمامی خودروهای سری X200 یعنی تیبا، ساینا و کوییک معمولی استفاده شده است. روی این خودرو موتور موسوم به M15 وجود دارد که با 1500 سی سی حجم، 87 اسب بخار قدرت و 128 نیوتون متر گشتاور را به وسیله گیربکس دستی 5 سرعته به چرخ های جلو میرساند.

هاچبک کوچک سایپا، 4005 میلی متر طول، 1678 میلی متر عرض و 1532 میلی متر ارتفاع دارد و فاصله بین محورها نیز 2410 میلی متر و وزن خالص 1065 کیلوگرم است. کوییک S برای طی کردن 100 کیلومتر راه، 7.1 لیتر بنزین می سوزاند و باکش گنجایش 41 لیتر بنزین را دارد. پیشرانه این خودرو به دریچه گاز برقی مجهز شده و توانسته است استاندارد آلایندگی یورو 5 را کسب کند.

در بخش امکانات سایپا، کوییک S مجهز به 2 کیسه هوا، چراغ روشنایی روز، فرمان نو، رینگ فولادی، قابلیت تنظیم ارتفاع کاسه چراغ، ترمز ABS ،EBD و ترمز کمکی BAS، ریموت و کلید و پنل پشت فرمان نو، حسگر پارک عقب، تهویه الکتریکی دستی، شیشه های برقی و آینه های قابل تنظیم برقی است.

نوترین آگهی های خرید و فروش کوییک

***

شما می توانید نوترین اخبار خودرو را در بلاگ وبلاگ مهدی مطالعه کنید

منبع: بلاگ دیوار

به "کوییک S با 4 ستاره وارد جدول کیفی خودروهای داخلی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوییک S با 4 ستاره وارد جدول کیفی خودروهای داخلی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید