اردوی آماده سازی تیم ملی جودوی پسران در بروجرد

به گزارش وبلاگ مهدی، خبرنگاران/لرستان رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد از اردوی آماده سازی تیم ملی جودوی پسران در رده سنی جوانان در شهرستان اطلاع داد.

اردوی آماده سازی تیم ملی جودوی پسران در بروجرد

محمود رحمتی در گفت وگو با وبلاگ مهدی، اظهار کرد: این اردو با حضور 40 ورزشکار در این شهرستان از 18 شروع و تا 24 آبان ماه ادامه دارد.

وی توضیح داد: در این اردو حسین بخشی کهنه فرود، امیرحسین صبوحی، حسن یوسفی، عادل آزموده و ابوالفضل ترابی از خراسان رضوی، محمد مهدی حذری، ابوالفضل طریفی و محمد مهدی دستگر از بوشهر حضور دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد اعلام کرد: بعلاوه محمدحسین بابایی و سهراب درخشان از خراسان شمالی، محمد نجفی، صابر حدادی سامانی و محمد سامانی از چهارمحال و بختیاری در این اردو حضور دارند.

رحمتی اضافه نمود: محمدرضا افشانی و علیرضا احمد بیگی از تهران، سید سبحان نجاتی از آذربایجان شرقی، محسن قوهستانی و محمدعلی کاظمی از فارس در اردوی آماده سازی تیم ملی جودوی پسران حضور دارند.

وی اعلام کرد: رضا محمد زاده از سیستان و بلوچستان، محمدامین رکابی نیا، محراب دارایی، مرتضی مطیری و رضا ماکنان از خوزستان، عباس محمودآبادی از کرمان، محمدحسین سرافراز از کردستان، سعید ساریخانی از یزد، امیرمسعود یوسف پور و امیر مالمیر چگنی از البرز نیز حضور دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد ادامه داد: علیرضا قربان زاده و سعید کرجی از مازندران، کامیار قاسمی از گیلان و سید علیرضا موسوی از اصفهان از دیگر ورزشکاران حاضر در اردوی تیم ملی جودو هستند.

رحمتی اظهار کرد: کادر فنی تیم ملی جودوی جوانان نیز شامل محمدرضا حاج یوسف زاده، محمدمهدی ذاکری و علی محمدی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اردوی آماده سازی تیم ملی جودوی پسران در بروجرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوی آماده سازی تیم ملی جودوی پسران در بروجرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید