اعتراض یحیی گل محمدی به شرایط مدیریتی پرسپولیس

به گزارش وبلاگ مهدی، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ملاقات فردای تیمش مقابل نساجی گفت: خوشحالم که اولین کنفرانس مطبوعاتی را به عنوان میزبان برگزار و در لیگ نو برای نخستین بار میزبانی می کنیم. خیلی دوست داشتیم این بازی ها با حضور طرفداران شروع می شد، مخصوصا طرفداران پرسپولیس که همواره گرما بخش مسابقات بوده اند.

اعتراض یحیی گل محمدی به شرایط مدیریتی پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: امیدوارم زودتر مسائل رفع گردد تا بتوانیم مثل دیگر کشورها با حضور تماشاگران رقابت ها را برگزار کنیم. این اتفاق می توانست زودتر رخ دهد اما با تصمیم گیری های اشتباه خودمان باعث شدیم این اتفاق رقم بخورد.

گل محمدی تأکید کرد: بازی خیلی مهمی در پیش داریم. به همه مسابقات به عنوان فینال نگاه می کنیم. این دومین فینال ماست و نساجی هم تیم خوبی نشان داده که انسجام بالایی دارد. برای این تیم زحمات زیادی کشیده شده است.

وی گفت: انجام یک بازی خوب و گرفتن سه امتیاز یک اصل برای ماست. چند مصدوم داریم ولی بقیه بچه ها آماده انجام یک بازی خوب هستند.

سرمربی پرسپولیس درباره بازی قبلی مقابل فولاد گفت: بازی در عربستان برای ما خیلی سنگین بود و با نتیجه ای که رقم خورد از لحاظ روحی و روانی به هم ریختیم. اتفاقاتی رخ داد که نمی خواهم راجع به آنها صحبت کنم. برابر فولاد در نیمه دوم خوب کار کردیم و باید این نوع بازی را از ابتدا در دیگر مسابقات انجام دهیم. قطعا بازی هجومی را از تیم ما خواهید دید.

گل محمدی درباره اظهارات ساکت الهامی سرمربی نساجی درباره توانایی او و اینکه پرسپولیس شانس اول قهرمانی است، توضیح داد: ایشان به من لطف داشته است. با توجه به ثبات خوبی که پرسپولیس در چند سال اخیر داشته، هر سال می توانیم خود را به عنوان شانس قهرمانی معرفی کنیم. شخصیت خوبی بین بازیکنان داریم و همواره می توانیم به عنوان مدعی مطرح باشیم. الهامی با توجه به شرایط، تیم خوبی ساخته و فکر می کنم فردا بازی خوبی خواهیم دید.

وی درباره عدم انتخاب مدیرعامل برای باشگاه پرسپولیس گفت: بلاتکلیفی در شأن باشگاهی مثل پرسپولیس نیست. این خوب نیست که مدیرعامل پرهوادارترین تیم آسیا معین نباشد. از وزیر ورزش درخواست داریم که پرسپولیس را از بلاتکلیفی خارج کند. آقای صدری از روزی که آمده خیلی یاری نموده است. او در این شرایط واقعا تنهاست و با این شرایط اداره باشگاه خیلی سخت است. امیدوارم تصمیماتی گرفته گردد که به نفع باشگاه باشد. خواسته زیادی نیست و فقط باید چارت سازمانی باشگاه معین گردد.

گل محمدی درباره باز شدن پنجره جابجاییی و اینکه آیا با کاوه رضایی مذاکراتی اجرا شده است، مطرح کرد: هر وقت پنجره باز شد چند گزینه داریم ولی هنوز خبری نیست. شرایطی که برای جذب بازیکن خارجی گذاشته اند سخت است. تیمی که می خواهد در آسیا مدعی گردد به بازیکنان باکیفیت و کار در بیار احتیاج دارد. همه تیم ستاره هستند ولی جذب بازیکن خارجی باکیفیت می تواند به تیم یاری کند. پیگیر هستم و چند بار برای باز شدن پنجره با آقای صدری صحبت نموده ام. اگر مهلت جابجایی تمام گردد باید در پی بازیکن آزاد باشیم. امیدوارم بتوانیم با باز شدن پنجره روی گزینه های مان فکر کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره حواشی بعد از بازی سپاهان و نفت مسجدسلیمان و اظهارات مدیران دو تیم، گفت: روی صحبت ما با سپاهانی ها نبود و با مسئولان برگزار کننده مسابقات است. شرایط در مسجدسلیمان واقعا سخت است. هر وقت آنجا بازی داریم از یک هفته قبل برنامه ریزی می کنیم که چطور به این شهر برسیم. اینکه دو بازی لیگ در یک روز، یکی برگزار نمی گردد و استادیوم دیگری عوض می گردد، حساسیت هایی را به وجود می آورد. نسبت به لیگ های عربی و حتی شرق آسیا لیگ با کیفیتی داریم و داشتن برنامه ریزی و تشکیلات خوب می تواند به کیفیت بهتر لیگ یاری کند. این درخواست زیادی نیست و همه دوست دارند در شرایط برابری مقابل حریفان قرار بگیرند. صحبت ما این است و امیدواریم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

سرمربی پرسپولیس درباره حضور کریم باقری در تیم ملی، اعلام کرد: دوست داریم بین تیم ملی و پرسپولیس تعامل باشد. این همواره خواسته من بوده و همواره بیشترین یاری را پرسپولیس به تیم ملی نموده است. انتظار تعامل بیشتری داشتم. تنها نماینده ایران در آسیا بودیم ولی هیچ تعاملی صورت نگرفت و حتی بازیکنانی که دادیم خیلی آماده برنگشتند. یکی خسته آمد و دو نفر دیگر هم در شرایط بازی نبودند. همواره گفته ایم اولویت تیم ملی است و حضور باقری و خانبان هم به خودشان مربوط است و تصمیم گیری را به آنها سپردیم اما دوست داریم تعامل دوطرفه باشد.

به گزارش تسنیم، ملاقات تیم های فوتبال پرسپولیس و نساجی در چارچوب هفته دوم لیگ برتر ساعت 18 فردا (چهارشنبه) در استادیوم آزادی برگزار می گردد.

منبع: فرارو

به "اعتراض یحیی گل محمدی به شرایط مدیریتی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض یحیی گل محمدی به شرایط مدیریتی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید