دیاباته غایب 6 مسابقه حساس استقلال، از شهرآورد رفت و برگشت تا عراق و اهواز!

به گزارش وبلاگ مهدی، دیاباته در یکی از مهمترین دیدارهای دیگر هم نرسید. او با اینکه در ایران بود ولی مقابل تراکتور بازی نکرد. او که در بازی رفت هت تریک نموده بود، غایب سرشناس این بازی شد که استقلال در نهایت با نتیجه صفر- صفر، 2 امتیاز دیگر را هم آنجا از دست داد.

دیاباته غایب 6 مسابقه حساس استقلال، از شهرآورد رفت و برگشت تا عراق و اهواز!

شیخ دیاباته ستاره اهل اقتصادی خط حمله استقلال در این فصل بازی های حساسی را از دست داده است.

به گزارش خبرورزشی، مروری به ملاقاتهای حساسی که شیخ دیاباته در این فصل نتوانسته تیمش را در لیگ و حذفی و لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند، معین می نماید نبود او در ترکیب استقلال همیشه به ضرر تیمش شده است. شیخ دیاباته که در 5 ملاقات اخیر استقلال که در ترکیب تیمش حضور داشته 5 گل (هر بازی یک گل) زده، پیش از آن و در روزهایی که به دلیل ناآمادگی نتوانسته بود به میدان برود، از غایبانی به شمار می رفت که غیبتش در ترکیب تیم به شدت به چشم آمد.

شهرآورد رفت و برگشت

استقلال در بازی ماقبل شهرآورد رفت مقابل نفت مسجدسلیمان، شیخ دیاباته را در دقیقه 33 بازی از دست داد. شیخ با مصدومیت از ناحیه عضله به شهرآورد نرسید تا پرسپولیس بازی رفت را با نتیجه یک بر صفر ببرد. او در ملاقات برگشت هم غیبت داشت و دوباره درست مقابل همان نفت مسجدسلیمان باز هم از ناحیه زانو آسیب دید! در نهایت استقلالی که به شدت به زوج دیاباته و قایدی متکی بود، بدون او به میدان رفت و نتیجه ای بهتر از تساوی به دست نیاورد تا استقلال 4 امتیاز از دو شهرآورد را از دست داده باشد.

غایب آسیایی

دیاباته که در دو ملاقات پلی آف اول و دوم استقلال روبه روی الکویت و الریان(2بار) سه گل به ثمر رسانده و جزو خطرناکترین مهاجمان این تیم برای ملاقات با الشرطه و الاهلی عربستان به شمار می رفت، درست در آستانه همان دو بازی با مصدومیت روبرو شده و دو ملاقات که ظرف 9 روز برگزار گردید را از دست داد. دو بازی که استقلال با الشرطه 1-1 کرد و به الاهلی2 بر یک باخت تا باز هم 4 امتیاز در دور گروهی از دست بدهد!

غیبت در بازی 6 امتیازی

دیاباته که پس از کرونا به تهران برگشته بود، وقتی داشت کیلوهای اضافی اش را برای رسیدن به بازی حساس عقب افتاده با فولاد کم می کرد و به وزن ایده آل می رسید، در آستانه تولد فرزندش با مرخصی که از باشگاه گرفت، رفت و ملاقات با فولاد را از دست داد تا استقلال با از دست دادن بیش از 5 موقعیت توسط قایدی و مطهری در نهایت 2 بر یک بازی را 9 نفره واگذار نموده و 3 امتیاز دیگر را از دست بدهد.

به تراکتور هم نرسید

دیاباته در یکی از مهمترین ملاقاتهای دیگر هم نرسید. او با اینکه در ایران بود ولی مقابل تراکتور بازی نکرد. او که در بازی رفت هت تریک نموده بود، غایب سرشناس این بازی شد که استقلال در نهایت با نتیجه صفر- صفر، 2 امتیاز دیگر را هم آنجا از دست داد.

منبع: عصر ایران

به "دیاباته غایب 6 مسابقه حساس استقلال، از شهرآورد رفت و برگشت تا عراق و اهواز!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیاباته غایب 6 مسابقه حساس استقلال، از شهرآورد رفت و برگشت تا عراق و اهواز!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید