جزئیات حریق در تعمیرگاه یک شرکت خودروسازی

به گزارش وبلاگ مهدی، تهران (پانا) - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق 14 خودرو در تعمیرگاه یک شرکت خودرو سازی اطلاع داد.

جزئیات حریق در تعمیرگاه یک شرکت خودروسازی

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت 11:50 روز جاری یک مورد آتش سوزی در یک تعمیرگاه خودرو، در جاده مخصوص، جهت شرق به غرب، بعد از جاده کوهک، به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن چهار ایستگاه به همراه امکانات کامل به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل آتش سوزی یک تعمیرگاه بزرگ، متعلق به یکی از شرکت های خودرو سازی بود که در آن تعدادی اتوبوس، که بیشتر اتوبوس های ضایعاتی بودند نگهداری می شد.

ملکی اظهار کرد: زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند مشاهده کردند چند اتوبوس که ظاهراً در حال بریدن بدنه آن ها بودند به علتی که احتمالا بی احتیاطی بوده دچار حریق شده بودند. به علت بادی که می وزید حریق به چند خودرو دیگر نیز سرایت نموده بود. زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند عوامل آتش نشانی همان تعمیرگاه نیز در محل حضور داشته و مشغول انجام عملیات بودند. آتش نشانان نیز از چند طرف عملیات را شروع کردند.

وی اضافه کرد: در نهایت حدود 13 یا 14 دستگاه خودرو دچار حریق شد که بیشتر آن ها ضایعاتی بودند و کاربری نداشتند. از آن جایی که آن محل فضای باز بود دود آن از دور قابل رویت بود. این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشته و پس از اطفای حریق، آتش نشانان محل حادثه را به مسئولان تحویل دادند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "جزئیات حریق در تعمیرگاه یک شرکت خودروسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات حریق در تعمیرگاه یک شرکت خودروسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید