خبرنگاران مجیدی: وریا غفوری جام قهرمانی آسیا را بالای سر خواهد برد

به گزارش وبلاگ مهدی، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: من تنها ایرانی هستم که تا کنون جام لیگ قهرمانان آسیا را لمس کردم اما سال جاری به عنوان سرمربی استقلال کوشش می کنیم و امیدوارم وریا غفوری کاپیتان تیم جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

خبرنگاران مجیدی: وریا غفوری جام قهرمانی آسیا را بالای سر خواهد برد

به گزارش وبلاگ مهدی، فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از ملاقات تیمش برابر الشرطه عراق در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا و سرانجام کار این تیم در مرحله گروهی با یازده امتیاز گفت: بازی سختی مقابل الشرطه داشتیم اما بازی خوبی انجام دادیم. از طرفی هوا هم در زمان برگزاری مسابقه گرم تر از قبل بود. همچنین بازیکنان ما هم خسته بودند اما با تمام وجود جنگیدند که به همه آنها افتخار می کنم.

وی اضافه نمود: از تمام بازیکنانم تشکر می کنم که با تمام وجود برای موفقیت تیم کوشش کردند و بزرگترین نقطه قوت تیم ما در این مسابقات همین کوشش آنها بود. به تمام بازیکنانم افتخار می کنم و از همه آنها سپاسگزارم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال توضیح داد: زمانی که من مسابقات گروه های دیگر را تماشا می کردم تعیین بود که در گروه سختی قرار داریم. حتی به اعتقاد من اگر همین الشرطه در گروه دیگری حضور داشت می توانست از شانس صعود برخوردار باشد.

مجیدی ادامه داد: تمام تیم های حاضر در گروه ما خوب بودند اما در سخت ترین گروه قرار داشتیم. تیم ها از مسابقه سوم به بعد از نظر بدنی تحلیل رفتند اما در مجموع تورنمنت خوبی را پشت سر گذاشتیم.

وی تاکید نمود: به طرفداران استقلال این قول را می دهم که از دور بعدی مسابقات استقلال عملکرد بهتری خواهد داشت.

مجیدی ادامه داد: در بازی امروز مقابل الشرطه اگر پنالتی دوم ما تبدیل به گل می شد می توانستیم راحت تر بازی را دنبال کنیم. الشرطه رقیب خوبی بود و حتی به نظر من نسبت به دو تیم دیگر از نظر دوندگی بهتر بود اما توانستیم خیلی خوب بازی را کنترل کنیم و به هدفمان برسیم.

وی در خصوص اینکه قهرمانی به عنوان بازیکن را با العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا تجربه نموده و آیا می تواند به عنوان مربی هم به این مهم دست پیدا کند یا خیر، افزود: فکر می کنم تنها بازیکن ایرانی که دستش به جام قهرمانی آسیا خورده من باشم. من قول می دهم سال جاری هم وریا غفوری کاپیتان تیم جام را بالای سر ببرد. می دانیم که باید کوشش کنیم و کار سختی پیش رو داریم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مجیدی: وریا غفوری جام قهرمانی آسیا را بالای سر خواهد برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مجیدی: وریا غفوری جام قهرمانی آسیا را بالای سر خواهد برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید