دوراهی یحیی برای ادامه کار در پرسپولیس

به گزارش وبلاگ مهدی، بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال در حالی هفته های سرانجامی خود را پشت سر می گذارد که پرسپولیس پس از پنج قهرمانی متوالی، جام را به استقلال تهران داد تا دوران پر افتخار پنج سال گذشته سرخپوشان اینگونه به سرانجام برسد. پرسپولیس در حالی دو هفته سرانجامی به مصاف شهر خودرو مشهد و فجر شهید سپاسی خواهد رفت که برای قطعی کردن نایب قهرمانی خود احتیاج به امتیازات کامل این بازی ها دارد.

دوراهی یحیی برای ادامه کار در پرسپولیس

نوسان نتیجه گیری در پرسپولیس با بروز اختلافات در رختکن این تیم نظیر درگیری لفظی علیرضا ابراهیمی، حامد لک و رامین رضاییان با کادر فنی و مصدومیت های متوالی تنی چند از آن ها همراه شد تا یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان در بیشتر بازی های خود مجبور به اتخاذ تصمیمات متفاوت در ترکیب تیمش گردد.

سرمربی پرسپولیس پس از قطعی شدن قهرمانی استقلال تهران در تبادل نظر با وبلاگ مهدی مسئولیت تمام نتایج را بر عهده گرفت، اما باز هم مدیریت باشگاه معتقد است گل محمدی برای باز گرداندن پرسپولیس به روز های اوج باید تصمیمات مهم تری را بگیرد.

اشتباهات دروازه بان های پرسپولیس و آسیب دیدگی های متوالی باعث شده تا احتمال ایجاد تغییرات در کادر فنی پرسپولیس با بقای گل محمدی نیز قوت بگیرد.

گل محمدی که در دو سال گذشته اصرار زیادی روی حفظ دستیاران خود داشت حالا با درخواست مدیران باشگاه برای ایجاد تغییر در کادر فنی روبرو شده است تا او در دو راهی ماندن با نفرات فعلی یا اضافه شدن دستیاران دیگر بماند.

قطعا گل محمدی برای ماندن در رأس کادر فنی تیمش و خروج از فشار نقدها چاره ای جز اضافه کردن تفکر نو به جمع دستیاران خود نخواهد داشت.

منبع: فرارو

به "دوراهی یحیی برای ادامه کار در پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوراهی یحیی برای ادامه کار در پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید