قائدرحمتی: تعطیلی مسابقات لیگ بیش از حد بوده است، به فکر صندلی مناسب هستیم نه فقط ماندن در لیگ برتر

به گزارش وبلاگ مهدی، هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر به انتقاد از فرایند برگزاری مسابقات لیگ برتر پرداخت و گفت که میزان تعطیلی این رقابت ها بیش از حد بوده است.

قائدرحمتی: تعطیلی مسابقات لیگ بیش از حد بوده است، به فکر صندلی مناسب هستیم نه فقط ماندن در لیگ برتر

محمود قائدرحمتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ مهدی، درباره آخرین شرایط نساجی گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و یک اردوی تدارکاتی هم در کشور ترکیه داشتیم که قطعاً این اردو در ادامه لیگ به فرایند نتیجه گیری تیم ما یاری خواهد نمود. ما دو بازی محبت آمیز داشتیم و کارهای تاکتیکی را مرور کردیم. تمام هدف مان این است که با شرایط خوبی لیگ را ادامه دهیم و بهترین نتیجه را بگیریم.

هافبک نساجی با انتقاد از فرسایشی شدن مسابقات لیگ برتر تأکید کرد: بیش از یک سال است که درگیر بازی های رسمی و تمرینات هستیم و متأسفانه تعطیلی مسابقات بیش از حد بوده است. این موضوع قطعاً برای بازیکنان و مربیان آزاردهنده است، ولی امیدوارم از فصل آینده طوری برنامه ریزی گردد که لیگ به موقع به خاتمه برسد و بازیکنان هم فرصت استراحت داشته باشند.

وی در خصوص شانس ماندن نساجی در لیگ برتر گفت: تیم ما از لحاظ نتیجه گیری فرایند خوبی داشته است و مطمئناً به این فکر می کنیم که در ادامه از لحاظ امتیازگیری عملکرد خوبی داشته باشیم و صندلی مناسبی را به دست بیاوریم. من شنیده ام که شاید در بازی های به جامانده لیگ برتر امکان حضور طرفداران در استادیوم ها وجود داشته باشد. امیدوارم مثل فوتبال اروپا این اتفاق در ایران هم رخ دهد و نساجی بتواند در ادامه لیگ از حمایت طرفدارانش بهره لازم را ببرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قائدرحمتی: تعطیلی مسابقات لیگ بیش از حد بوده است، به فکر صندلی مناسب هستیم نه فقط ماندن در لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قائدرحمتی: تعطیلی مسابقات لیگ بیش از حد بوده است، به فکر صندلی مناسب هستیم نه فقط ماندن در لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید