کلوپ: نمی خواهم بهانه بیاورم اما نبود طرفداران به ما ضربه زده است

به گزارش وبلاگ مهدی، سرمربی تیم فوتبال لیورپول بخشی از ناکامی های این تیم در رقابت های فصل جاری را ناشی از محروم بودن از حمایت طرفداران می داند.

کلوپ: نمی خواهم بهانه بیاورم اما نبود طرفداران به ما ضربه زده است

به گزارش وبلاگ مهدی، یورگن کلوپ سرمربی تیم فوتبال لیورپول در نشست خبری پیش از بازی خانگی امشب (چهارشنبه) تیمش برابر لایپزیگ در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به وبلاگ مهدی گفت: من پنج هزار بار گفته ام. فوتبال بدون حضور تماشاگران نمی تواند همان ورزشی باشد که ما دوستش داشتیم. ما جای خالی طرفداران مان را واقعاً احساس می کنیم، چرا که استادیوم ما یکی از بهترین جو ها را در میان تمام استادیوم های دنیا دارد. نمی خواهم بهانه بیاورم و نبودن طرفداران را دلیل نتایج اخیرمان بدانم، اما حضور آنها در لحظات سخت می تواند به تیم یاری کند. من بی صبرانه منتظر روزی هستم که به آنها اجازه داده گردد به استادیوم ها برگردند.

کلوپ اضافه نمود: در این فصل ما لحظات خوب هم داشته ایم. نمونه اش بازی های مان برابر تاتنهام و وستهام. مشکل تیم ما نداشتن ثبات است. در لیگ قهرمانان اما این ثبات را داشته ایم. لایپزیگ فرایند متفاوتی دارد چرا که آنها چهار بازی قبلی شان را برده اند. با این حال نتایج بازی های قبلی الزاماً روی بازی های بعدی تأثیر نمی گذارد.

سرمربی لیورپول در خصوص اینکه چرا تیمش در لیگ قهرمانان اروپا برخلاف رقابت های داخلی راحت تر پیروز می گردد، گفت: به دو دلیل. یکی کیفیت بازی ها و به طور کلی مدل مسابقات. شما همواره در بازی بعدی شانس پیروزی یا جبران دارید. بازی رفت ما و لایپزیگ هم تنها یک نیمه از رویارویی مان بوده است. من به توانایی های تیمم شک ندارم و مطمئنم که تیم مان به خوبی مبارزه خواهد نمود.

لیورپول به دلیل محدودیت های کرونایی در انگلیس، امشب از ساعت 23:30 در شهر بوداپست مجارستان از لایپزیگ پذیرایی خواهد نمود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ مهدی بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کلوپ: نمی خواهم بهانه بیاورم اما نبود طرفداران به ما ضربه زده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: نمی خواهم بهانه بیاورم اما نبود طرفداران به ما ضربه زده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید