ماجرای ترک خوردن آسفالت اتوبان مدرس چیست؟

به گزارش وبلاگ مهدی، معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 3 درباره ترک های ایجاد شده عمیق آسفالت خروجی بلوار میرداماد به اتوبان مدرس گفت: این اتفاق در اثر پس زدگی آب از نهر طولی به علت بارندگی های دو شب گذشته اتفاق افتاده است.

ماجرای ترک خوردن آسفالت اتوبان مدرس چیست؟

مهدی وارسته در مصاحبه با همشهری درباره پس زدگی روز گذشته آب نهر طولی کندرو بزرگراه مدرس با کانال خشایار به شرح جزئیات آن پرداخت و اضافه نمود: در پی بارش های سیل آسای دیروز در بزرگراه مدرس، محدوده شمال به جنوب واقع در کنارگذر بزرگراه، شاهد پس زدگی آب از نهر طولی بدلیل گرفتگی در اتصال کانال خشایار و انسداد کانال منجر به رسیدن آب به سطح زمین بودیم که باعث تخریب آسفالت محدوده دریچه نهر شد.

او اضافه نمود: رسیدگی برای حل این مشکل پس از گزارش های اولیه از همان ساعات ابتدایی صبح شروع شد و اکنون کارشناسان بخش قنوات و مسیل ها در حال آنالیز جزئیات هستند و اعلام نموده اند در آن حوالی حفره آب های زیرزمینی وجود ندارد و خطری شهروندان یا تردد خودرو ها را تهدید نمی کند و جهت باز است.

وارسته در ادامه گفت: نیرو های معاونت و خدمات شهری بدلیل ترافیک ایجاد شده و با همکاری راهور مقرر نموده اند که از ساعات اولیه شب نسبت به حفاری دهانه مسدود شده نهر و لوله گذاری مناسب اقدام و در نهایت جهت مجدد اصلاح و بازسازی گردد.

منبع: فرارو

به "ماجرای ترک خوردن آسفالت اتوبان مدرس چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای ترک خوردن آسفالت اتوبان مدرس چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید