مرسدس میباخ S کلاس ادیشن 100 معرفی گردید

به گزارش وبلاگ مهدی، مرسدس میباخ در ظرافت، تکنولوژی و ویژگی های خود، مجلل ترین خودروهای لوکس را فراوری می نماید. این خودروساز دارای تاریخچه ای پرفراز و نشیب است. اکنون میباخ صدمین سالگرد اولین خودروی فراوریی خود را با رونمایی نسخه ویژه GLS جشن می گیرد. در این مقاله، ما به معرفی مرسدس میباخ S کلاس ادیشن 100 می پردازیم.

مرسدس میباخ S کلاس ادیشن 100 معرفی گردید

این خودرو با استفاده از موتور V12 و قدرت اعجاب انگیز 621 اسب بخار که به هر چهارچرخ ارسال می گردد، سدانی آلمانی لوکس و عجیب را شکل داده است. میباخ کلاس S با تریم دو رنگ Cirrus Silver / Nautical Blue رنگ آمیزی شده است.

نمای روبه رو مرسدس میباخ S کلاس

قبلی 1 از 3 بعدی

مرسدس میباخ S کلاس از نمای روبه رو

مرسدس میباخ S کلاس از نمای روبه رو

مرسدس میباخ S کلاس از نمای روبه رو

اطلاعات مربوط به عملکرد فنی مرسدس میباخ S کلاس هنوز معین نیست، اما می توان پیش بینی کرد سرعت گیری صفر تا صد کیلومتر بر ساعت آن 4.5 ثانیه و میانگین مصرف سوختش 13 تا 14 لیتر در 100 کیلومتر باشد.

به خاطر ایجاد تفاوت میان این نسخه ادیشن 100 و میباخ S کلاس استاندارد، این مدل خاص به رینگ های خاکستری براق با نشان Edition 100 مجهز شده است تا به خاص و فراوری محدودبودن این نسخه اشاره شده باشد. بعلاوه روی ستون C این خودرو در زیر لوگوی میباخ عبارت Edition 100 نیز دیده می گردد. درون کابین این مرسدس میباخ S کلاس ویژه 100 سالگی نیز تودزویی ویژه چرمی دو رنگ با رنگ سفید کریستال و خاکستری Pearl اجرا شده است.

نمای داخلی مرسدس میباخ S کلاس

قبلی 1 از 3 بعدی

فرمان و نمایشگر مرسدس میباخ S کلاس

جایگاه جلو مرسدس میباخ S کلاس

جایگاه عقب مرسدس میباخ S کلاس

جدیدترین محصول میباخ کامل ترین نمونه S کلاس ازنظر امکانات رفاهی و تزیینات لوکس خواهد بود. سیستم صدای فراگیر 4D از برند بورمستر (Burmester) همراه فناوری خنثی کننده صداهای ناخواسته برای سرنشینان عقب آپشن های استاندارد میباخ ادیشن 100 است.

نمای پشتی مرسدس میباخ S کلاس

قبلی 1 از 2 بعدی

نمای پشتی مرسدس میباخ S کلاس

نمای پشتی مرسدس میباخ S کلاس

فراوری مرسدس میباخ S کلاس ادیشن 100 فقط به 100 دستگاه محدود شده است. قیمت این نسخه ویژه هنوز اعلام نشده، ولی باتوجه به قیمت پایه مرسدس میباخ S680 12 سیلندر که معادل 217 هزار یورو است، نباید اصلاً انتظار قیمتی ارزان را برای این نسخه فراوری محدود 100 سالگی داشت.

آگهی های خرید و فروش مرسدس بنز

***

شما می توانید جدیدترین اخبار خودرو را در بلاگ وبلاگ مهدی مطالعه کنید.

منبع: بلاگ دیوار

به "مرسدس میباخ S کلاس ادیشن 100 معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرسدس میباخ S کلاس ادیشن 100 معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید