نویسنده آمریکایی: ترامپ در پی اخراج داماد و دخترش از کاخ سفید بود

به گزارش وبلاگ مهدی، روزنامه نگار نیویورک تایمز می گوید ترامپ قصد اخراج ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر از کاخ سفید را داشته است.

نویسنده آمریکایی: ترامپ در پی اخراج داماد و دخترش از کاخ سفید بود

مگی هابرمن، روزنامه نگار برجسته نیویورک تایمز در کتاب جدیدش با عنوان مرد شیاد: شکل گیری دونالد ترامپ و درهم شکستن آمریکا به زوایای پنهان حضور ترامپ در کاخ سفید پرداخته است.

بر اساس آنچه نویسنده کتاب عنوان می نماید رئیس جمهور پیشین آمریکا در زمان سکانداری کاخ سفید بارها در نظر داشته ایوانکا ترامپ، دختر خود و جارد کوشنر، دامادش را که مشاور وی بودند اخراج کند. ترامپ حتی یک بار می خواسته این کار را به وسیله توییتر اعلام کند!

وی یک بار در نشستی که در دفتر بیضی کاخ سفید با حضور جان کلی، رئیس دفترش و دون مک گان، مشاور حقوقی کاخ سفید انجام شد درباره قصدش برای اخراج داماد و دخترش خبر داده بود. ترامپ گفته بود می تواند برای اخراج آنها با یک توییت از خروج داماد و دخترش از کاخ سفید خبر دهد، اما جان کلی با این پیشنهاد مخالفت نموده بود.

گرچه ترامپ از اخراج ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر سخن گفته بود، اما در نهایت در تمام طول دوره ریاست جمهوری وی، آنها در سمت مشاور ریاست جمهوری در کاخ سفید باقی ماندند.

کتاب مگی هابرمن قرار است سه شنبه هفته آینده به طور رسمی به بازار عرضه گردد.

وبلاگ مهدی بین الملل اروپا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نویسنده آمریکایی: ترامپ در پی اخراج داماد و دخترش از کاخ سفید بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویسنده آمریکایی: ترامپ در پی اخراج داماد و دخترش از کاخ سفید بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید