نیکلاس کیج؛ دراکولای نو

به گزارش وبلاگ مهدی، نیکلاس کیج قرار است نقش دراکولا را در فیلمی برای یونیورسال ایفا نماید.

نیکلاس کیج؛ دراکولای نو

به گزارش مهر، رنفیلد فیلمی از کمپانی یونیورسال است که قرار است نیکلاس کیج بازیگر نقش دراکولای آن باشد. تمرکز این فیلم بر دراکولای خون آشام آن نیست، بلکه وردست و خدمتکار بدنام وی در مرکز فیلم واقع شده است.

در واقع خدمتکار دراکولا با بازی یک نیک دیگر یعنی نیکلاس هولت که به نام رنفیلد شناخته می گردد نقش اصلی این فیلم را برعهده دارد.

به نظر می رسد داستان فیلم در زمان امروز اتفاق می افتد؛ هر چند هنوز معلوم نیست چقدر به داستان اصلی رمان ترسناک برام استوکر یعنی دراکولا که سال 1897 نوشته شده وفادار باشد.

در این رمان رنفیلد در یک آسایشگاه روانی بستری و دچار هذیان هایی بود که وی را وامی داشتند به خوردن موجودات زنده روی بیاورد تا بتواند به جاودانگی برسد. بعداً معین شد که او تحت تاثیر کنت دراکولا است.

کریس مک کی سازنده جنگ فردا و فیلم لگو بتمن کارگردانی و تهیه رنفیلد را برعهده دارد تا این فیلم را بر مبنای فیلمنامه ای به قلم رایان ریدلی بسازد.

کیج به عنوان بازیگر سبک متد شناخته می گردد و برای ایفای نقش های متنوعی که می پذیرد معروف است. او برای بازی در نقش یک کهنه سرباز جنگ ویتنام بدون بی حسی 2 دندانش را کشید تا درد فیزیکی را درک کند.

این بازیگر که زمانی سهم مهمی در باکس آفیس و فیلم های هالیوودی داشت، دهه پیش را دور از حضور در تولیدات بزرگ هالیوودی گذراند و به جای آن در فیلم های مستقل حضور یافت.

وی به تازگی گفته است که ترجیح می دهد در فیلم های کم بودجه کار کند، زیرا پروژه های استودیو های بزرگ سنتی تحت تاثیر محدودیت های ناخواسته تجاری ساخته می شوند.

کیج گفته بود: در فیلم های مستقل اکسیژن بیشتری در اتاق وجود دارد.

نیکلاس کیج که برای بازی در فیلم هایی، چون ترک لاس وگاس و برای نسل بعدی با گنجینه ملی شناخته می گردد سال 2021 برای ایفای نقش در فیلم خوک با برترین نقد های دوران کاری اش روبرو شد.

منبع: فرارو

به "نیکلاس کیج؛ دراکولای نو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکلاس کیج؛ دراکولای نو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید