پرواز تهران به قونیه از 10 خرداد آغاز به کار می کند

به گزارش وبلاگ مهدی، پروازهای تهران به قونیه از 10 خرداد با 2 پرواز در هفته آغاز می شود.

پرواز تهران به قونیه از 10 خرداد آغاز به کار می کند

شرکت هواپیمایی ترکیه پرواز مستقیم تهران به قونیه را آغاز می کند، با برقراری این پرواز تعداد پروازهای هفتگی این شرکت در ایران به 69 پرواز در هفته افزایش خواهد یافت.

جهت پروازی تازه تهران - قونیه امکان مراودات بیشتر فی مابین دو کشور را میسر می کند، این پرواز از 10 خرداد جاری از تهران به مقصد قونیه با 2 پرواز در هفته آغاز به کار خواهد کرد.

خطوط هواپیمایی ترکیه با ارائه خدمات پروازی به 115 کشور دنیا و بیش از 287 مقصد در سراسر دنیا از نظر گستردگی شبکه پروازی چهارمین خط هوایی دنیا محسوب می شود که پروازهای مستقیم از 7 شهر تهران، تبریز، مشهد، شیراز، اصفهان، اهواز و کرمانشاه نیز از جمله این مقاصد هستند.

در بررسی عملکرد خطوط هوایی در ایران اشاره به این نکته ضروری است که خط هوایی ترکیه از جمله شرکای تجاری شرکت های هواپیمایی بوده است که در دوران تحریم در بازار کشورمان فعالانه حضور داشته و برنامه های توسعه خود را پیگیری کرده و ارائه خدمات خود را توسعه داده است.

امروز نیز در دوران پساتحریم و فضای رقابتی صنعت هوانوردی این خط هوایی با تمرکز بر مشابهت های فرهنگی بین دوکشور، سابقه طولانی و مشترک و نیز با تمرکز بر جذابیت های گردشگری کشورمان بر توسعه دامنه فعالیت و رونق صنعت گردشگری تاکید دارد.

منبع: کجارو / farsnews.com

به "پرواز تهران به قونیه از 10 خرداد آغاز به کار می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز تهران به قونیه از 10 خرداد آغاز به کار می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید