کونسیسائو: طارمی زمانی که باید نوع دوست باشد، خودخواه است!

به گزارش وبلاگ مهدی، سرمربی تیم فوتبال پورتو از رویکردی که بازیکن ایرانی اش گاهی در پیش می گیرد، سر در گم شده است.

کونسیسائو: طارمی زمانی که باید نوع دوست باشد، خودخواه است!

به گزارش وبلاگ مهدی، سرجیو کونسیسائو که تیم تحت هدایتش بامداد امروز (دوشنبه) در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر پرتغال با نتیجه 2 بر یک مقابل گیمارش به پیروزی رسید، در خصوص صحنه ای که مهدی طارمی می توانست به زیدو سانوسی هم تیمی نیجریه ای خود پاس دهد و زمینه ساز گل برای پورتو گردد اما این کار را نکرد، گفت: ناراحتی و اعتراض زیدو طبیعی بود، چون او بارها خود را به محوطه جریمه گیمارش رساند اما بازیکنان ما توپ را به او ندادند. همین الان داشتم با یکی از اعضای کادرفنی ام صحبت می کردم و می گفتم طارمی زمانی که (اشاره به صاحب موقعیت شدنش) باید نوع دوست باشد، خودخواه است و وقتی که باید خودخواه تر باشد، خیلی نوع دوست تر است.

سرمربی پورتو توضیح داد: اما نکته خوب تعداد دفعاتی است که با بازی های فوق العاده خود به منطقه یک سوم زمین حریف می رسیم. گل دوم ما فوق العاده است. ما کیفیت لازم را داریم و باید این کیفیت را به دیگر عناصری که همواره در خصوص آنها صحبت می کنم، اضافه کنیم.

لوئیس دیاز (36) و اوانیلسون (59) در این ملاقات برای پورتو گل زدند و مهدی طارمی هم در دقیقه 45 پیروز به گگرددن دروازه حریف شد اما داور با استفاده از فناوری یاری داور ویدئویی (VAR) آن را مردود اعلام نمود. مهاجم ایرانی پورتو در دقیقه 90 جای خود را به ویرا داد.

پورتو در حال حاضر با 32 امتیاز و با خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به اسپورتینگ لیسبون، صدرنشین لیگ برتر پرتغال است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کونسیسائو: طارمی زمانی که باید نوع دوست باشد، خودخواه است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونسیسائو: طارمی زمانی که باید نوع دوست باشد، خودخواه است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید