بند فسخ عجیب و غریب پورتو برای مهدی طارمی!

به گزارش وبلاگ مهدی، مهدی طارمی فصل بسیار درخشانی را در پورتو سپری کرد. مهاجم بوشهری بندرنشینان در نخستین فصل حضورش برای آبی و سفید ها، 23 گل زد و 18 بار نیز پاس گل داد و یا پنالتی گرفت و همین مسئله باعث جلب توجه رسانه ها و کارشناسان پرتغال به او گردد.

بند فسخ عجیب و غریب پورتو برای مهدی طارمی!

در حالیکه طارمی تا سال 2024 با پورتو قرارداد دارد، اما زمزمه هایی مبنی بر علاقه باشگاه های اروپایی به این مهاجم ایرانی شنیده می گردد. اتفاقی که توسط پدر او تکذیب شد، ولی اکنون اخباری جدیدی در رابطه با مشتریان طارمی به گوش می رسد.

روزنامه اوژوگو معتبرترین رسانه ورزشی پرتغالی در خبر جالب توجهی از علاقه یک باشگاه انگلیسی به طارمی پرده برداشته است. باشگاهی که نامی از آن برده نشده، ولی گفته می گردد تاتنهام به دنبال ستاره ایرانی پورتو است.

علیرضا طارمی، پدر مهدی طارمی در تبادل نظر با خبرگزاری های ایرانی از ماندن طارمی در پورتو و عدم پیشنهاد جدی صحبت نموده بود، اما اوژوگو با رد صحبت های پدر طارمی مدعی است یک باشگاه انگلیسی شرایط جذب طارمی را جویا شده است.

در گزارشی که اوژوگو منتشر نموده، نامی از این باشگاه انگلیسی برده نشده، اما چند اکانت کاربری در توییتر مدعی شده اند تیم مذکور، تاتنهام است.

در گزارش اوژوگو آمده است: پورتو قصد فروش ملی پوش ایرانی خود را ندارد و پدرش یادآوری کرد که این باشگاه به راحتی راضی به فروش طارمی نمی گردد. پدر او معتقد است که اولین فصل حضور طارمی در دراگو بسیار خوب بود.

23 گلی که در طارمی اولین فصل حضورش در دراگو برای پورتو به ثمر رساند، این مهاجم ایرانی را در کانون توجهات قرار داد و علاقه بعضی از باشگاه های ثروتمندتر پرتغالی را به خود برانگیخت. بعضی از کاربران در فضای مجازی و توییتر مدعی شده اند تیمی که به جذب طارمی علاقه مند است، تاتنهام نام دارد.

شاید این مهاجم ایرانی که در مسابقه یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با ضربه ای قیچی برگردان، یک گل زیبا را مقابل چلسی به ثمر رساند، مقابل یک پیشنهاد خارجی تسلیم گردد چرا که اوژوگو به خوبی می داند که یک باشگاه انگلیسی سعی نموده از احتمال مذاکره با پورتو برای جذب این بازیکن در بازار جابجایی آگاه گردد. سناریویی که آن ها حتی به آن اشاره نمی نمایند و پدر مهاجم آن را در مصاحبه با خبرگزاری ایرانی رد نموده است. شرایط مهدی در پورتو خوب است. او سال خوبی را پشت سر گذاشت و انشاالله فرایند خود را ادامه خواهد داد. در حال حاضر هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه های دیگر وجود ندارد. او با پورتو قرارداد سه ساله دارد این ها توضیحات علیرضا پدر طارمی است. در حقیقت و طبق اطلاعاتی که روزنامه ما به آن دست پیدا نموده است، هر باشگاهی که خواستار طارمی است، باید بند فسخ 60 میلیون یورویی او را بپردازد تا او اژد ها را ترک کند.

صفحه خبری پورتو به زبان فرانسوی نیز از پیشنهاد یک تیم انگلیسی به طارمی خبر داده، ولی اعلام نموده است که پورتو به راحتی اجازه جدایی به مهاجم ایرانی خود را نمی دهد و بند فسخ 60 میلیون یورویی برای او معین نموده است.

این گزارش اوژوگو در رابطه با پیشنهاد داغ تابستانی به مهدی طارمی است. شاید بند فسخ 60 میلیون یورویی، سنگ عظیم پورتو جلوی پای مشتریان طارمی باشد، ولی باید دید در ادامه چه اتفاقی رخ خواهد داد. با توجه به درخواست خروج هری کین از تاتنهام، آن ها به شدت به دنبال یک مهاجم هستند. شاید زوج آسیایی سون - طارمی، خط حمله فصل بعد اسپرز را تشکیل دهد. باید تا سرانجام تابستان منتظر ماند.

ورزش سه

منبع: فرارو

به "بند فسخ عجیب و غریب پورتو برای مهدی طارمی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بند فسخ عجیب و غریب پورتو برای مهدی طارمی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید