12 میلیارد تومان تسهیلات به استارت آپ های خدمات آنلاین تعلق گرفت

به گزارش وبلاگ مهدی به نقل از معاونت علمی، این حمایت ها از سوی ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان به بیش از 180 استارت آپ ارائه شده است. همچنین بیش از 3 میلیارد خدمت هم به 170 استارت آپ ارائه شد تا بتوانند گامی برای توسعه محصول، بازار و زیرساخت های خود بردارند. حمایتی در قالب کمپین کرونا پلاس که از ابتدایی ترین روزهای شیوع کرونا شکل گرفت.

12 میلیارد تومان تسهیلات به استارت آپ های خدمات آنلاین تعلق گرفت

در پویش کرونا پلاس راه چاره های فناورانه توسط استارت آپ ها ارائه می گردد. البته در این پویش هدف حمایت از ایده ها نیست بلکه راه چاره هایی که مدت زمان کمی برای گسترش و توسعه احتیاج دارند حمایت می شوند. این حمایت ها نیز متنوع است و از حمایت اقتصادی تا ایجاد زیرساخت را دربرمی گیرد. پس استارت آپ هایی که برای رشد احتیاج به یاری دارند، شناسایی و با مکانیسم های لازم حمایت می شوند.

حوزه های خلاق شامل آموزش آنلاین، حمل و نقل آنلاین، سلامت آنلاین، ورزش آنلاین، سرگرمی و توریسم آنلاین، فراوری محتوای آنلاین، نوآوری اجتماعی، فروشگاه های آنلاین و ایده و ابتکارات از جمله حوزه های مدنظر در این پویش است.

در کمپین استارت آپ پلاس، حمایت های مختلفی در فاز توانمندسازی و سرمایه گذاری برای استارت آپ های خلاق و دیجیتال ارائه شد. حمایت هایی که از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شد و همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "12 میلیارد تومان تسهیلات به استارت آپ های خدمات آنلاین تعلق گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "12 میلیارد تومان تسهیلات به استارت آپ های خدمات آنلاین تعلق گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید