آزمون ارشد به تعویق افتاد

به گزارش وبلاگ مهدی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تعویق آزمون کارشناسی ارشد اطلاع داد.

آزمون ارشد به تعویق افتاد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ مهدی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تعویق آزمون کارشناسی ارشد اطلاع داد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از به تعویق افتادن آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 اطلاع داد و گفت: گفت، این آزمون در تاریخ 6 تا 8 مرداد ماه برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش آزمون کنکور سراسری در روز های 9 تا 12 تیرماه و آزمون کارشناسی ارشد در تاریخ های 6 تا 8 مرداد ماه براساس جدول اعلام شده برگزار خواهد شد و سایر آزمون ها که در سطوح مختلف برگزار می گردد نیز طبق تقویم و زمان بندی سازمان سنجش با استفاده از تجربه برگزاری آزمون در سال گذشته با رعایت کامل و دقیق دستورالعمل های بهداشتی و تضمین سلامت دانش آموزان و خانواده ها، برگزار خواهد شد.

در این جلسه مقرر شد وزارتخانه های آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد ملی کرونا، اطلاع رسانی دقیق و موثر در این زمینه و همچنین ابلاغ دستورالعمل های لازم به مخاطبان را در دستور کار خود قرار دهند تا آزمون ها با همکاری داوطلبان در سلامت کامل برگزار گردد.

رئیس جمهور در این زمینه با اشاره به تجربه پیروز سال گذشته در برگزاری کنکور در زمان مشخص شده با رعایت کامل دستورالعمل ها، گفت: سال جاری نیز می توانیم با افزایش نظارت ها و رعایت دقیق تر دستورالعمل های بهداشتی، آزمون ها را به شکل بهتری در زمان مشخص شده برگزار کنیم و اطمینان داشته باشیم که سلامت دانش آموزان تضمین شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آزمون ارشد به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون ارشد به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید