تصاویر جدید از مهناز افشار؛ برنامه جدید مهناز افشار در خارج از ایران؟

به گزارش وبلاگ مهدی، مهناز افشار تصاویر جدیدی را در اینستاگرام خود منتشر نموده است. تصاویر جدید او نشان می دهد در حال تهیه برنامه ای در خارج از کشور است. این جدیدترین برنامه مهناز افشار پس از پرشین گات تلنت است.

تصاویر جدید از مهناز افشار؛ برنامه جدید مهناز افشار در خارج از ایران؟

سال گذشته و پس از مدت ها جنجال و خبرهای ضد و نقیض از مهاجرت مهناز افشار، انتشار ویدئویی از حضور مهناز افشار در پرشین گات تلنت، شائبه حضور مهناز افشار بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون را در این برنامه استعدادیابی به عنوان داور تقویت کرد. در آن موقع این ماجرا حاشیه ای تازه برای مهناز افشار به وجود آورد.

درتیزر منتشر شده از برنامه پرشین گات تلنت شبکه ام بی سی فارسی، مهناز افشار در کنار دو خواننده لس آنجلسی قرار داشت. با این حال هنوز به صورت رسمی حضور مهناز افشار در این برنامه ماهواره ای تائید نشده بود. همان زمان گفته می شد مهناز افشار جایگزین صدف طاهریان بازیگر پیشین تلویزیون شده است. بعضی کاربران توئیتر در این باره از مهناز افشار سوال پرسیده اند که او هم پاسخی نداد.

بالاخره این برنامه از شبکه ام بی سی پخش شد و معین شد شایعه ها درست بوده است. مهناز افشار در این مسابقه استعدادیابی نقش داور را به عهده داشت. این برنامه جنجال هایی برای او در ایران به همراه داشت.

مهناز افشار چندی است که در ایران حضور ندارد. ظاهرا او در آلمان به سر می برد.

خروج او از کشور پس از جنجال گسترده ای بود که بر سر قتل طلبه همدانی ایجاد شد. در آن ماجرا عده ای مدعی بودند که یک توئیت مهناز افشار در تحریک قاتل موثر بوده است. پس از آن دادستانی اعلام نمود که این بازیگر سینما احضار شده است، اما افشار پیشتر ایران را ترک نموده بود.

سال گذشته مهناز افشار در لایوی در اینستاگرام به بعضی سوالات مخاطبانش پاسخ داد. بیشتر سوال های این بود که کی به ایران باز می شود، او اعلام نمود که میخواهد در پاییز به کشور برشود. حالا در آخرین ماه پاییز قرار داریم و نه تنها خبری از بازگشت مهناز افشار نیست بلکه شواهد و قرائن نشان می دهد او راستا تازه ای را در پیش گرفته است و ممکن است به این زودی ها به کشور باز نشود.

این بازیگر سینما مرداد ماه سال گذشته در گفت و گویی اظهار کرد من به یک دلیل عظیم به وطنم برمی گردم؛ پدرم آنجا خاک است، مادرم آنجا نفس می کشد و از همه مهمتر ریشه من در آنجاست.

او ادامه داد: من همواره یکی دو سال سفر می رفتم و نمی دانم الان چرا اینقدر به چشم آمده. من فقط 4ماه است که از کشور خارج شدم و مطمئنا برای اکران فیلم شما (آشفته گی) برمی گردم. فیلم های زیادی بدون مهناز اکران شد و هنوز او نتوانسته است به کشور برشود.

منبع: فرارو

به "تصاویر جدید از مهناز افشار؛ برنامه جدید مهناز افشار در خارج از ایران؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر جدید از مهناز افشار؛ برنامه جدید مهناز افشار در خارج از ایران؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید