تولید سلمان در سایه کرونا ادامه دارد

به گزارش وبلاگ مهدی، با استقرار بهداشت یار ثابت و مقیم در تهران و شاهرود، برای عمده عوامل سریال سلمان فارسی پرونده پزشکی تشکیل شده و این افراد به صورت مستمر توسط پزشک متخصص، معاینه می شوند.

تولید سلمان در سایه کرونا ادامه دارد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ مهدی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، حسین طاهری تهیه کننده سریال بابیان این مطلب گفت: عمده افرادی که به صورت مستمر با سریال سلمان فارسی همکاری می کنند به صورت مستمر معاینه و به مدت یک سال، تحت پوشش بیمه کرونا قرارگرفته اند.

تهیه کننده سریال سلمان فارسی با توجه به تأکید سازمان صداوسیما و ابلاغ دستورالعمل های بهداشتی مرکز بهداشت و درمان سازمان صداوسیما گفت: نظارت های بهداشتی توسط این مرکز انجام می شود.

وی بر اهمیت سلامت تک تک افراد حاضر در این پروژه فاخر ویژه تاکید کرد و گفت تلاش بر این است تا هر روز افراد حاضر در پروژه بر اساس پروتکل های بهداشتی، کنترل و تب سنجی شوند.

وی گفت این اقدامات در دفتر مرکزی تهران، شهرک سینمایی غزالی، کارگاه ها و محل فیلم برداری و همین طور محل ساخت لوکیشن های شاهرود به طور مستمر انجام می شود.

طاهری با اشاره به توزیع روزانه حدود 1500 ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده در میان عوامل سریال گفت به منظور حفظ سلامت افراد، در تمام مدت زمان فیلم برداری آمبولانسی مجهز به همراه پرسنلی کار آزموده در محل لوکیشن شاهرود حضور دارد.

فیلم برداری سریال سلمان فارسی به کارگردانی داوود میرباقری و تهیه کنندگی حسین طاهری که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود از دهم مرداد مصادف با عید سعید قربان در منطقه مجن شهرستان شاهرود از سر گرفته شد.

سریال سلمان فارسی از تولیدات مرکز سیما فیلم است که با نمایش ایران دوره ساسانی، بیزانس و حجاز به زندگی، زمانه و مهاجرت سلمان فارسی یار ایرانی پیامبر اسلام می پردازد.

فیلم برداری این سریال از زمستان سال گذشته در کویر شهداد کرمان و جزیره قشم آغازشده بود. با فراگیر شدن ویروس کرونا، لوکیشن های داخلی مانند شاهرود و شهرک سینمایی نور، جایگزین لوکیشن های خارجی در ترکیه گشت و سرانجام فیلم برداری آن از دهم مرداد، از سر گرفته شد. بنا به پیش بینی های اجرا شده فیلم برداری سریال سلمان فارسی حدوداً 5 سال طول می کشد و بازیگران ایرانی و خارجی از کشور های یونان، مراکش، تونس و … در آن بازی خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تولید سلمان در سایه کرونا ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید سلمان در سایه کرونا ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید