شکوری: پرسپولیس درآمدسازترین تیم قاره آسیا است

به گزارش وبلاگ مهدی، تهران (پانا) - معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین شرایط این تیم توضیح داد.

شکوری: پرسپولیس درآمدسازترین تیم قاره آسیا است

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه به صحبت در خصوص مسائل روز پرسپولیس پرداخت که می خوانید:

نمی خواهیم نگرانی طرفداران را ببینیم

شکوری در ابتدا گفت: بار دیگر عید نوروز و اعیاد شعبانیه را خدمت مردم عزیز کشورمان تبریک می گویم. ما روزهای ابتدایی کار در سال جدید را پشت سر می گذاریم و تلاش می کنیم با حفظ آرامش، نگرانی طرفداران را کاهش دهیم. این موضوع برای مدیریت فعلی باشگاه، خط قرمز محسوب می شود.

از هزینه برای رعایت پروتکل ها هراسی نداریم

وی اضافه کرد: بخش اعظمی از فعالیت های ما برای ایجاد امکانات بیشتر برای تیم است. در این مورد تلاش های زیادی اجرا شده تا رضایت کادرفنی و بازیکنان را در پی داشته باشد. از طرفی، رعایت پروتکل های بهداشتی را در اولویت قرار داده ایم و هیچ هراسی برای هزینه های این امر نداریم. مثلا هر هفته تست های مربوط به کرونا را انجام می دهیم و کمترین میزان ابتلا را داشتیم. برای باشگاه پرسپولیس، چیزی مهم تر از حفظ سلامتی ستاره ها وجود ندارد و این راستا را ادامه خواهیم داد. هر تصمیمی اتخاذ کنیم، فورا رسانه ای می شود تا از حجم نگرانی طرفداران عزیزمان کم کنیم.

فرایند تمدیدقراردادها ادامه دارد

سخنگوی باشگاه پرسپولیس، با اشاره به شایعات و اخباری در خصوص جدایی احتمالی تعدادی از بازیکنان ادامه داد: من هم در فضای مجازی فعال هستم و تمام این اخبار و شایعات را می خوانم اما باید در پاسخ به این اتفاقات، دو موضوع مطرح کنم. اول اینکه ما به تازگی از پنجره جابجایی زمستانی عبور کرده ایم و تا پایان فصل در چهار جامی که پیش رو داریم، با همین بازیکنانی که می بینید، کار را ادامه می دهیم. پس تا آخر فصل، جایی برای نگرانی وجود ندارد. این موضوع اصلا عجیب نیست که ستاره های پرسپولیس، پیشنهادات فوق العاده ای داشته باشند ولی نیازی هم به توضیح بنده نیست که تاکید کنم آنها با تمام وجود در زمین می جنگند و در کنار یکدیگر، تیمی قدرتمند را تشکیل داده اند. در ثانی، فرایند تمدیدقراردادها ادامه دارد. ما به صورت حضوری، ارسال پیام، تماس تلفنی و نامه نگاری از بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده درخواست کرده ایم برای مذاکره جهت تمدیدقرارداد به دفتر باشگاه بیایند و حالا منتظر پاسخ از سوی بازیکنان هستیم. البته تقویم فشرده پرسپولیس و تمرکز بازیکنان بر روی بازی ها از جمله مهم ترین موانعی است که زمان حضور بازیکنان در دفتر باشگاه را به تاخیر می اندازد. با این حال برای تمدیدقرارداد با بازیکنان مان، هیچ فرصتی را از دست نمی دهیم و به دنبال عقدقراردادهایی معقول و منطقی برای آینده باشگاه هستیم.

کاری کردیم که رقبا از ما تمجید کنند

شکوری با اشاره به اظهارات برخی افراد علیه پرسپولیس گفت: همیشه برای رقبای خود احترام قائل هستیم اما تا زمانی که آنها هم این احترام را درک کنند. اصلا صحیح نیست که مدیری از یک باشگاه رقیب، در هر مصاحبه خود در خصوص پرسپولیس صحبت کند؛ هر چند واکنش ها نشان داده این بار نیز، چنین حرف هایی باعث آزار طرفداران تیم خودشان شده زیرا این افراد به تعریف و تمجید از پرسپولیس پرداخته اند. آنها به اهالی فوتبال آدرس غلط می دهند اما خوشحالیم کاری کرده ایم که رقبا هم از عملکرد شایسته مدیریت پرسپولیس تعریف و تمجید می کنند. اینکه فردی از باشگاه ما تعریف می کند، معنا و مفهوم مشخصی دارد اما این تمجیدها نباید با طعنه و کنایه همراه باشد. چه کسی است که نداند برای کمک به برخی تیم ها، چه اتفاقاتی رقم خورده و چه کسانی، در چه جایگاه هایی و از چه راه هایی به این باشگاه ها کمک کرده اند. در فرآیند مدیریت باشگاه ها، باید به نتایج و رضایت طرفداران و اعضای تیم هم توجه کرد. همه چیز مثل روز روشن است. دیگر از دوران مغلطه، سواستفاده از رسانه ها، توهین به افکار عمومی و پنهان کاری عبور کرده ایم و زمان آن است که با طرفداران فوتبال صادق باشیم چون آنها همه چیز را می بینند، می فهمند و تحلیل می کنند. پس در این شرایط، ناکامی در جابجایی نیم فصل را نمی توان با پرداختن به تیم های بزرگ، توجیه کرد.

پرسپولیس درآمدسازترین تیم قاره آسیا

در سه، سال گذشته هیچ باشگاهی به اندازه پرسپولیس درآمدزایی نداشت. معاون باشگاه پرسپولیس در توضیح این جمله اضافه کرد: ما تنها باشگاه در آسیا هستیم که به فاصله سه فصل، راهی دو فینال لیگ قهرمانان شدیم و حدود شش میلیون دلار درآمدزایی کردیم آن هم بدون استفاده از حق پخش، تبلیغات محیطی، اسپانسرهای بین المللی و... فقط با استفاده از توانایی و قدرت تیم و بازیکنان خود، راهی فینال شدیم و درآمد ساختیم. مشخص است که برای چنین تیمی، باید هزینه کنیم. پرسپولیس راه خودش را انتخاب کرده و به جای هوچی گری به دنبال موفقیت های سالم و کاملا فوتبالی است. ما اهل لابی های پشت پرده و افترا به تیم های حریف نبوده و نیستیم. شاید همین سلامت باشگاه و تیم است که برخی را آزار می دهد! به اعتقاد من، پرسپولیس تیمی پر از ستاره و اصلا یک تیم ستاره است که چون لیاقت دارد تا درآمد دلاری برای خودش ایجاد کند، پس شایسته است که هزینه هایش هم بالا باشد و بازیکنان با بهترین امکانات به کارشان ادامه بدهند. باقی باشگاه ها هم با استفاده از مدیران پاکدست و صادق می توانند پرسپولیس را الگوی خود قرار داده و پیشرفت کنند در غیر این صورت، با مصاحبه و حرف های بی ربط، هیچ مقام و منزلتی به دست نمی آید.

منبع: خبرگزاری پانا

به "شکوری: پرسپولیس درآمدسازترین تیم قاره آسیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: پرسپولیس درآمدسازترین تیم قاره آسیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید