تکذیب بدهی کلان پالایشگاه تبریز به شهرداری

به گزارش وبلاگ مهدی، خبرگزاری خبرنگاران-در پی اخبار منتشر شده و ادعاهای مسئولان ذی ربط در مورد بدهی کلان عوارض زیست محیطی پالایشگاه به شهرداری تبریز، روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت تبریز این موضوع را تکذیب کرد.

تکذیب بدهی کلان پالایشگاه تبریز به شهرداری

طی روزهای اخیر اخبار زیادی مبنی بر بدهی کلان عوارض زیست محیطی پالایشگاه تبریز به شهرداری منتشر شد که این مسئله در جلسه شورای شهر تبریز نیز مطرح شد و حتی یکی از اعضای شورای شهر در گفت وگو با وبلاگ مهدی ادعا نموده است: متاسفانه با تخلفاتی که در مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در سال های اخیر صورت گرفت، برای صنایع آلاینده از سال 92 حاشیه امنی ایجاد شد و این صنایع حتی در قبال پذیرش مسئولیت آلایندگی های زیست محیطی خود نیز شانه خالی کردند و عوارض آلایندگی زیست محیطی را که مبلغ کلانی را شامل می گردد، به شهرداری تبریز پرداخت ننموده اند.

شرکت پالایش نفت تبریز نیز در اطلاعیه ای این امر را تکذیب کرد و گفت که پالایشگاه تبریز هیچگونه بدهی به شهرداری ندارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت تبریز، مدیر عامل پالایشگاه تبریز هرگونه بدهی به شهرداری تبریز را رد نموده و یادآور می گردد در صورت تکرار مجدد این موضوع، شکایت خود را به مراجع ذی صلاح اعلام خواهد نمود. محمدرضا ایازی خبرگزاری وبلاگ مهدی/ آذربایجانشرقی

منبع: خبرگزاری آریا

به "تکذیب بدهی کلان پالایشگاه تبریز به شهرداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب بدهی کلان پالایشگاه تبریز به شهرداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید