دومین فصل بدِ سایپا با خط حمله ضعیف، نارنجی در خطر قرمز شدن!

به گزارش وبلاگ مهدی، تیم فوتبال سایپا که همچون فصل گذشته دوران خوبی را سپری نمی نماید و سایه سنگین سقوط به لیگ یک را بالای سر خود احساس می نماید، در هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر نیز مقابل مس رفسنجان با یک گل بازنده شد که این دهمین شکست این تیم تهرانی در فصل بیستم بود.

دومین فصل بدِ سایپا با خط حمله ضعیف، نارنجی در خطر قرمز شدن!

سایپا به همراه استقلال، پرسپولیس، سپاهان و ذوب آهن یکی از 5 تیمی است که در همه ادوار لیگ برتر حضور داشته است. این تیم که سابقه قهرمانی لیگ برتر را هم دارد و معمولاً یکی از تیم هایی است که در نیمه بالای جدول واقع شده است و فصل را با رده ای آبرومند به خاتمه می رساند، در دو فصل اخیر دچار افت در نتیجه گیری شده تا جایی که در این فصل به شدت خطر سقوط به دسته پایین تر را احساس می نماید.

نارنجی پوشان فصل گذشته را هم خوش شانس بودند که با تنها 2 امتیاز اختلاف نسبت به پارس جنوبی جم در لیگ برتر ماندگار شدند؛ آن هم در حالی که تفاضل گل شان از این تیم ضعیف تر بود.

شاگردان ابراهیم صادقی نه تنها در این فصل با 18 امتیاز در رده سیزدهم قرار دارند و تنها ذوب آهن، نساجی و ماشین سازی را پایین تر از خود می بینند، بلکه با 10 گل زده ضعیف ترین خط حمله مسابقات را هم دارند.

سایپا به همراه پرسپولیس، سپاهان، مس رفسنجان، فولاد، گل گهر، صنعت نفت، پیکان و شهرخودرو تیم هایی هستند که از ابتدای فصل تغییر فنی نداشته و به همراه پرسپولیس و مس رفسنجان، فولاد تیم هایی هستند که با مربیان فصل گذشته شان لیگ را آغاز و تا اینجای کار ادامه داده اند.

تیم فوتبال سایپا بعد از 20 بازی با 18 امتیاز در صندلی سیزدهم واقع شده است و این در حالی است که ذوب آهن با 19 بازی و 17 امتیاز، نساجی با 20 بازی و 16 امتیاز دو تیم پایین تر از سایپا هستند و با کوچک ترین لغزش از سوی شاگردان ابراهیم صادقی، می توانند از این تیم عبور نموده تا نارنجی پوشان رسماً به منطقه قرمز جدول سقوط نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دومین فصل بدِ سایپا با خط حمله ضعیف، نارنجی در خطر قرمز شدن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین فصل بدِ سایپا با خط حمله ضعیف، نارنجی در خطر قرمز شدن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید