پورموسوی: امیدوارم فرایند رو به رشدمان را ادامه دهیم، بازیکنانم باید به خودباوری برسند

به گزارش وبلاگ مهدی، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ابراز امیدواری کرد، این در دیدارهای پیش رو فرایند رو به رشد خود را ادامه دهد.

پورموسوی: امیدوارم فرایند رو به رشدمان را ادامه دهیم، بازیکنانم باید به خودباوری برسند

به گزارش وبلاگ مهدی، سیداکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش برابر گل گهر در چارچوب هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور گفت: ابتدا اجازه می خواهم درگذشت مهدی امیدوار یکی از مربیان زحمتکش، دلسوز و پیروز فوتبال خوزستان و خرمشهر را به جامعه فوتبال و خانواده اش تسلیت بگویم. جا دارد تقاضایی هم از هیئت فوتبال استان داشته باشم که پیگیری کند تا مسابقات فردا با یک دقیقه سکوت به یاد این عزیز از دست رفته برگزار گردد. پنج هفته اول را پشت سر گذاشته ایم و با کوشش بازیکنان و همکاران در کادر فنی عملکرد خوبی داشتیم.

وی در ادامه اضافه نمود: امیدواریم در پنج هفته دوم که استارت آن از بازی فردا خورده می گردد، فرایند رو به رشدمان را ادامه بدهیم، هر چند که می دانیم بازی های سختی داریم که یکی از آنها ملاقات فردا مقابل گل گهر است. گل گهر تیم بسیار خوب و باکیفیتی است و کادر فنی قوی دارد، ولی ما میزبان هستیم و امیدوارم با کوشش بازیکنان از شرایط میزبانی که بازی در استادیوم تختی است، بتوانیم استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره غایبان تیمش در بازی فردا گفت: حسن بیت سعید و حکیم نصاری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

پورموسوی درباره تقابل با گل گهر که تفاضل گل خوبی دارد، فوتبال هجومی خوبی ارائه می نماید و در دفاع نیز عملکرد خوبی داشته است، گفت: ما این مزیت را داریم که در استادیوم تختی آبادان بازی می کنیم. کوشش می کنیم سه امتیازی خانگی این ملاقات را به دست بیاوریم و فرایند رو به رشدمان را ادامه بدهیم. مطمئناً گل گهر حریف سرسختی برای ما خواهد بود، ولی براساس آنالیزی که داشته ایم و سعی می کنیم آن را در جلسه امشب با بازیکنان در میان بگذاریم، عمل خواهیم کرد. ما روی نقاط قوت و ضعف گل گهر کار نموده و برنامه ریزی می کنیم و امیدوارم یک بازی خوب و جذاب و دیدنی و البته با کسب سه امتیاز را پشت سر بگذاریم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ مهدی بخوانید. (کلیک کنید)

پورموسوی راجع به فرایند متفاوت تیمش در نیمه های اول و دوم طی ملاقاتهای گذشته خاطر نشان کرد: بخشی از این مسئله مربوط به این می گردد که ما طی این پنج هفته سه بار در بیرون از خانه بازی نموده ایم و مقابل پرسپولیس و استقلال و شهر خودرو قرار گرفته ایم که واقعاً سه حریف سرسخت هستند. آنها میزبان بودند و بازی را پرفشار شروع می کردند، اما مقابل پیکان مسائل خودمان را داشتیم. در ملاقات با ذوب آهن نیز بازیکنان سعی کردند یک فوتبال منطقی ارائه نمایند و حریف را تحت فشار بگذارند که این رخ داد. اینکه در نیمه دوم به گل می رسیم، به دلیل یکسری مسائل فنی بود که سعی کردیم در این دو سه روز روی آنها کار کنیم. بچه ها باید به خودباوری برسند. متأسفانه آنها زمانی که گل می خورند، به خودشان می آیند و امیدوارم فردا مثل بازی با ذوب آهن از همان ابتدا بتوانیم شرایط رجحان مان را نسبت به حریف نشان بدهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پورموسوی: امیدوارم فرایند رو به رشدمان را ادامه دهیم، بازیکنانم باید به خودباوری برسند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورموسوی: امیدوارم فرایند رو به رشدمان را ادامه دهیم، بازیکنانم باید به خودباوری برسند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید