دو گل در 60 دقیقه برای آل کثیر؛ معجزه نیمکت

به گزارش وبلاگ مهدی، دو هفته ناکامی در رسیدن به پیروزی، باعث شد پرسپولیس در شرایط سختی روبروی پیکان قرار بگیرد. مساوی با استقلال، برای پرسپولیسی ها نتیجه بدی نبود، اما توقف هفته گذشته روبروی هوادار، ناکامی بزرگی محسوب می شد. به خصوص که پرسپولیسی ها با این نتیجه، از استقلال در جدول رده بندی عقب افتادند. پرسپولیس مقابل پیکان، برد شیرینی داشت و پس از 8 بازی، توانست در یک مسابقه 3 گل به حریفش بزند. گل هایی که یکی از آن ها، روی تیزهوشی آل کثیر و ضربه نهایی خوب او زده شد. پرسپولیسی ها امیدوارند این گل، شروع روز های خوبی برای مهاجم فرصت طلب شان باشد.

دو گل در 60 دقیقه برای آل کثیر؛ معجزه نیمکت

آل کثیر گلزنی در این فصل لیگ برتر را، در هفته ابتدایی مقابل فولاد آغاز کرد. او در اهواز، روی نیمکت نشست و مهدی عبدی، تنها مهاجم تخصصی سرخپوشان در ترکیب اصلی بود. آل کثیر دقیقه 65، به زمین رفت و دقیقه 84، توانست با گلش پیروزی سرخپوشان را قطعی کند. درخشش او در این مسابقه، باعث شد به ترکیب اصلی برسد. حضور مداومی که برایش خوش یمن نبود. او از هفته دوم تا نهم، تمام بازی ها در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار داشت و در 8 مسابقه، فقط یک گل به گل گهر زد. این هفته، آل کثیر دوباره به نیمکت منتقل شد.

نیمکت نشینی آل کثیر، به نفع او تمام شد و توانست پس از مدت ها برای پرسپولیس گل زند. آل کثیر مقابل پیکان، به عنوان تعویض اجباری به زمین رفت. دقیقه 54 مهدی ترابی که یک پاس گل داده بود، بخاطر مصدومیت نتوانست به بازی ادامه دهد و آل کثیر، جانشینش شد. آل کثیر فقط 10 دقیقه پس از ورود به زمین، پاس امید عالیشاه را با یک شوت تک ضرب و دقیق، به گل دوم پرسپولیس تبدیل کرد.

آمار آل کثیر این فصل در ترکیب اصلی پرسپولیس، 8 بازی و یک گل زده است. او به عنوان مهاجم ذخیره اما، در 2 بازی و 60 دقیقه، 2 گل زده و آمار درخشانی دارد. گلزنی این هفته آل کثیر به پیکان، می تواند دوباره مهاجم پرسپولیس را به روز های اوج برگرداند. بازیکنی که پیش از محرومیت طولانی، عملکردی درخشان با پیراهن این تیم داشت. در غیر این صورت، شاید او کم کم به یک ذخیره طلایی، برای پرسپولیس تبدیل شود.

فوتبال 360

منبع: فرارو

به "دو گل در 60 دقیقه برای آل کثیر؛ معجزه نیمکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو گل در 60 دقیقه برای آل کثیر؛ معجزه نیمکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید