زامهران: ملاقات با پیکان، مهمترین بازی نساجی تا سرانجام فصل است

به گزارش وبلاگ مهدی، هافبک نساجی مازندران، ملاقات با پیکان را مهمترین بازی این تیم در شش هفته پایانی لیگ برتر فوتبال می داند.

زامهران: ملاقات با پیکان، مهمترین بازی نساجی تا سرانجام فصل است

حسین زامهران در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ مهدی، درباره پیروزی نساجی مازندران مقابل ماشین سازی تبریز گفت: با تعطیلی یک ماهه لیگ برتر، کار ما در تبریز بسیار سخت بود و برابر تیمی به میدان رفتیم که آخرین امیدهایش را برای بقا در لیگ برتر در این بازی می دید. هرچند حریف در انتهای جدول واقع شده است، اما این یکی از سنگین ترین ملاقاتهای نساجی بود. جالب اینجاست که شرایط آب و هوایی تبریز هم بسیار سنگین بود و اصلاً فکر نمی کردیم با چنین شرایطی روبرو شویم. با این حال بازیکنان ما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند و توانستیم در این شرایط حساس، سه امتیازی مهم بگیریم.

وی در خصوص نتایج خوب نساجی در هفته های گذشته اظهار داشت: فکر می کنم آمدن ساکت الهامی، شرایط تیم را به کلی تغییر داد. ما در گذشته هم خوب بازی می کردیم، اما خیلی بدشانسی آوردیم. مسئله مهم با حضور ساکت الهامی در نساجی، افزایش اتحاد در تیم بود و خوشبختانه توانستیم نتایج خوبی بگیریم. البته هنوز صندلی ما در جدول خوب نیست و باید کوشش کنیم در بازی های به جامانده، برترین نتایج را بگیریم.

هافبک نساجی در پاسخ به این پرسش که آیا بقای نساجی در لیگ برتر را قطعی می داند یا خیر، به وبلاگ مهدی گفت: من به پتانسیل تیمی و فنی نساجی اعتقاد دارم و از چند ماه پیش هم گفتم که ماندن ما در لیگ برتر قطعی است. کوشش می کنیم در بازی های آینده هم نتایج خوبی بگیریم و طرفداران متعصب نساجی را راضی کنیم.

زامهران با اشاره به ملاقات روز پنجشنبه تیمش مقابل پیکان توضیح داد: این بازی، مهمترین ملاقات ما تا سرانجام فصل خواهد بود و تحت هر شرایطی، باید این سه امتیاز خانگی را بگیریم. این مسابقه می تواند موقعیت ما را در جدول تغییر دهد و محکوم به شکست پیکان هستیم. بازی سختی در پیش داریم، اما امیدوارم در نهایت سه امتیاز را بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زامهران: ملاقات با پیکان، مهمترین بازی نساجی تا سرانجام فصل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زامهران: ملاقات با پیکان، مهمترین بازی نساجی تا سرانجام فصل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید