یک منبع مطلع مدعی شد: به زودی فصل جاری لیگ برتر انگلیس مختومه اعلام می گردد

به گزارش وبلاگ مهدی، یکی از منابع نزدیک به باشگاه واتفورد مدعی شد که مسئولان فوتبال انگلیس، دستور لغو ادامه مسابقات فصل جاری لیگ برتر را صادر خواهند کرد.

یک منبع مطلع مدعی شد: به زودی فصل جاری لیگ برتر انگلیس مختومه اعلام می گردد

به گزارش وبلاگ مهدی، پیرپائولو مارینو، مدیراجرایی باشگاه اودینزه ایتالیا شب گذشته فاش کرد که مسئولان فوتبال انگلیس تصمیم خود را برای هفته های به جامانده به خاتمه فصل جاری لیگ برتر گرفته اند و قصد دارند قید برگزاری 9 هفته به جامانده تا انتهای رقابت ها را بزنند.

مالک باشگاه اودینزه که مارینو برای آن کار می نماید، مالک باشگاه واتفورد در لیگ برتر انگلیس نیز هست و گویا او از همین طریق آگاه شده است که مسئولان فوتبال جزیره چه تصمیمی برای ادامه فصل جاری لیگ برتر گرفته اند. اگر ادعای مارینو صحت داشته باشد، لیگ برتر جزیره به دومین لیگ بعد از ژوپیلر لیگ بلژیک تبدیل خواهد شد که فصل جاری را از بیم افزایش شیوع کرونا و به خطر افتادن سلامت بازیکنان، مربیان و طرفداران مختومه اعلام می نماید.

اخیراً لیگ بلژیک با وجود هشدارهای یوفا مبنی بر احتمال از دست دادن سهمیه های فصل آینده لیگ قهرمانان و لیگ اروپا، مختومه و صدرنشین جدول رده بندی آن کلوب بروژ هم به عنوان قهرمان معرفی گردید.

مارینو در این باره به شبکه اسپورت ایتالیا گفت: فدراسیون فوتبال بلژیک پیش از این با وجود تهدید شدن به محرومیت از سوی یوفا، تصمیم به لغو ادامه فصل گرفته است. در انگلیس، لیگ برتر این کشور هم در آستانه انتشار بیانیه ای مشابه است چون شرایط شیوع کرونا در این کشور دارد بسیار خطرناک می گردد. من فقط امیدوارم ما بعد از رفع شدن بحران کرونا بار دیگر بتوانیم از فوتبال لذت ببریم. مهم نیست که این بحران چقدر طول بکشد. چیزی که اهمیت دارد این است که ما از این منطقه خطر خارج شویم. من بیشتر نگران فصول آینده هستم تا فصل جاری.

باشگاه های اودینزه و واتفورد هر دو تحت تملک خانواده ایتالیایی پوتزو هستند و ارتباط بسیار محکمی با یکدیگر دارند به طوری که چندین بار بازیکنان میان آنها به صورت قرضی یا قطعی جابه جا شده اند.

ادعای مارینو درباره تصمیم مسئولان فوتبال جزیره برای مختومه اعلام کردن فصل در حالی است که در جدول رده بندی این رقابت ها لیورپول با 25 امتیاز اختلاف صدرنشین است و تنها دو برد دیگر می خواهد که قهرمانی اش را قطعی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یک منبع مطلع مدعی شد: به زودی فصل جاری لیگ برتر انگلیس مختومه اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک منبع مطلع مدعی شد: به زودی فصل جاری لیگ برتر انگلیس مختومه اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید