درجه داوران کشتی در سال 2021 تغییر نمی کند

به گزارش وبلاگ مهدی، وبینار کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی برگزار و مقرر شد درجه داوران در سال 2021 بدون تغییر باقی بماند.

درجه داوران کشتی در سال 2021 تغییر نمی کند

به گزارش وبلاگ مهدی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در ابتدای این وبینار که روز گذشته از ساعت 16:30 به وقت تهران برگزار گردید، نناد لالویچ با تشکر از عملکرد کمیسیون داوران اتحادیه دنیای برای تمامی خانواده های کشتی آرزوی سلامتی کرد و در ادامه با اظهار امیدواری که بعد از کرونا به زودی شاهد برگزاری مسابقات کشتی خواهیم بود گفت: این تکنولوژی جدید (وبینار) را ابزاری سریع و کم هزینه برای ارتباط بین اعضای خانواده کشتی می دانیم.

رئیس فدراسیون دنیای کشتی در ادامه با اشاره به این موضوع که خصیصه مهم داوران در بی طرفی در قضاوت است توضیح داد: رمز موفقیت داوران را در دانش، مهارت و تجربه آن هاست.

سپس آنتونیوسیلوستری رئیس کمیسیون داوران اتحادیه دنیای کشتی ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی داوران در سرتاسر دنیا، ضایعه درگذشت زنوف (نایب رئیس بلغارستانی اتحادیه دنیای) را تسلیت گفته و از ایشان بعنوان انسانی عظیم یاد کرد و درادامه اهداف برگزاری این جلسه را به توضیح زیر گفت:

درجات تمامی داوران درسال 2021 بدون تغییر باقی خواهد ماند و تنزل درجه نخواهیم داشت، اما داوران درسال آینده تست خواهند شد.

در صورت امکان از تعدادی از داوران درجه المپیکی برای شرکت در مسابقات امیدهای دنیا دعوت خواهد شد، و باتوجه به نبودن مسابقات مهم بین المللی از داوران می خواهیم که با کارکردن و بررسی فیلم های آموزشی و شرکت در مسابقات داخلی (در صورت امکان) و همچنین با شرکت در وبینارها آمادگی خود را حفظ نمایند. همچنین داوران المپیکی برای شرکت در مسابقات عظیمسالان در قاره های خود آمادگی کامل داشته باشند.

برای حفظ و ارتقاء آمادگی داوران در آینده (هفته آینده) وبینارهای آموزشی برگزار خواهد شد، همچنین از مدرسینی که با تهیه فیلم های آموزشی باعث ارتقاء سطح آموزشی داوران شدند نیز تشکر می گردد.

رئیس کمیسیون داوران اتحادیه دنیای در خاتمه این وبینار به تعدادی از سوالات مطرح شده پاسخ دادند که سوالی هم که از طرف ناصر فروتن رئیس کمیسیون داوران ایران، مبنی بر ادامه دار بودن این سیستم وبینار، وی نهاده شد و بر ادامه این نوع ارتباط تاکید نمود.

محمد مصلایی پور از یزد، سعید عباسی از قم، نیما صادقی از مازندران و مهدی بشیری از خوزستان 4 داور درجه S1 (المپیکی) کشورمان به همراه ناصر فروتن رئیس کمیسیون داوران کشور در این جلسه که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید، حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درجه داوران کشتی در سال 2021 تغییر نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درجه داوران کشتی در سال 2021 تغییر نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید