سیاست نباید در فوتبال تاثیرگذار باشد، اشتباه گذشته تکرار نشود

به گزارش وبلاگ مهدی، هادی شکوری در گفت وگو با خبرنگاران درباره انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال گفت: معتقدم تا زمانی که در انتخابات ما بحث های سیاسی در اولویت باشد، نمی توان تصمیم درستی گرفت. باید تعامل در فوتبال باشد. قطعاً اگر یک آدم فوتبالی در رأس امور قرار بگیرد، از بعد ورزشی خیلی به سود ماست. فوتبال ما آغشته به سیاست شده و تصمیمات درستی در آن گرفته نمی گردد.در واقع نباید سیاست در فوتبال تاثیرگذار باشد.

سیاست نباید در فوتبال تاثیرگذار باشد، اشتباه گذشته تکرار نشود

وی درباره کاندیداتوری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفت: علی کریمی به عنوان یک فوتبالیست مطرح، شناخته شده ترین فرد حاضر در این انتخابات است. با این حال معتقدم هیچ چیز مثل تعامل نمی تواند برای فوتبال ما موفقیت آمیز باشد. اگر تنها یک فرد سیاسی و غیر فوتبالی رییس فدراسیون گردد، کمکی به فوتبال نمی نماید.

بازیکن سابق تیم استقلال در واکنش به این سؤال که فکر می نماید کدام کاندیدا ظرفیت بیشتری برای ریاست فدراسیون فوتبال دارد، اعلام نمود: من اصلاً با شخصی که قرار است به فدراسیون بیاید، کاری ندارم. بحث من کیفیت کار است و به نظرم کسی که می خواهد کار کند، باید دیدگاه ورزشی داشته باشد. آقای آجورلو و آقای هاشمی در این فوتبال بوده اند، اما باید دید اولویت آنها چیست. مهم ترین قضیه این است که ببینیم چه مسئله ای را در اولویت قرار داده اند و اولویت خود را معین نمایند.

وی در مورد اینکه به نظرش چه انتخابی باید شکل بگیرد که فوتبال با قدرت بیشتری کار خود را پیش ببرد، گفت: به نظرم ائتلاف افرادی مثل آجورلو با علی کریمی به عنوان دو چهره فوتبالی بهترین اتفاق است. ما باید بیاییم واقع بینانه رفتار کنیم که در فوتبال و ورزش چه اتفاقاتی رخ می دهد. نباید نمایش بدهیم و این اتفاق خوبی نیست. هرکسی که می آید، باید ریشه یک سری قضایا از جمله دلالی را خشک کند.

شکوری که در مقطعی در تیم پاس تهران نیز بازی می کرد افزود: پاس یک باشگاه عظیم و حرفه ای بود که به همدان منتقل شد و دیگر در سطح اول فوتبال ما جایی ندارد. به هرحال این اشتباه اتفاق افتاده و افرادی مثل آقای هاشمی که در این موضوع اشتباه کردند باید از گذشته درس بگیرند.

بازیکن سابق تیم فوتبال پاس اضافه نمود: نباید اشتباهات گذشته در فوتبال تکرار گردد و باید آدم های فوتبالی انتخاب شوند. شما ببینید که در بدنه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال، چند نفر فوتبالی حضور دارند؟ در فدراسیون و سازمان لیگ ما واقعاً افراد فوتبالی در امور مدیریتی تصمیم گیرنده هستند؟ باید کسانی که در این فوتبال لگد خورده اند و به قولی سرد و گرم آن را چشیده اند، پای کار باشند تا بدانند بعضی معضلات را چگونه باید حل کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سیاست نباید در فوتبال تاثیرگذار باشد، اشتباه گذشته تکرار نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاست نباید در فوتبال تاثیرگذار باشد، اشتباه گذشته تکرار نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید