فکری خطاب به طرفداران استقلال: بازیچه صفحات مجازی نشوید، مربیان بیکار آدم های خوبی هستند و دستیاران من بد!

به گزارش وبلاگ مهدی، سرمربی استقلال خطاب به طرفداران این تیم گفت: بازیچه یکسری صفحات مجازی و رسانه ها نشوید که می گویند بعضی افراد که تیم ندارند را به استقلال بیاورید. اگر آنها خوب بودند بیکار نمی مانند.

فکری خطاب به طرفداران استقلال: بازیچه صفحات مجازی نشوید، مربیان بیکار آدم های خوبی هستند و دستیاران من بد!

به گزارش وبلاگ مهدی، محمود فکری در حاشیه تمرین امروز استقلال در گفت وگو با طرفداران معترض این تیم در مورد اینکه کاظم قیم مدیر امور روابط بین الملل باشگاه گفته که میلیچ با فکری اختلاف دارد و بحث دوم او مسائل اقتصادی است، گفت: مدیر امور بین الملل باشگاه چه کاره است که بخواهد حرف بزند؟ او در حد یک آبدارچی است و کاره ای نیست که بخواهد درباره میلیچ و ... حرف بزند. میلیچ پولش را نگرفت و از لحاظ قانونی قراردادش را فسخ کرد و رفت.

وی ادامه داد: درباره استفاده از بازیکنان، از وریا غفوری گرفته تا میلیچ و نادری و ... اختیار فنی تیم برعهده من است و من تصمیم می گیرم که کدام بازیکن در ترکیب تیم قرار بگیرد. در بحث فنی این حق را دارم که از چه بازیکنانی استفاده کنم. به باشگاه گفتم که پول میلیچ را بدهد. بازیکن خارجی برای پول به تیم آمده و باید پولش را بگیرد. من شاید یک استقلالی باشم نخواهم پول بگیرم یا 6 ماه دیگر پولم را بگیرم. پول میلیچ را بدهند اگر دوست داشت برمی گردد و مثل 30 بازیکن دیگر کار می نماید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد انتقاد طرفداران نسبت به دستیارانش گفت: در مورد دستیارانم، بازیچه یکسری صفحات مجازی و رسانه ها نشوید. می گویند یکسری افراد که هیچ جایی تیم ندارند را به استقلال بیاورید. اگر آنها خوب بودند که بیکار نبودند. قربانعلی پور را که به تیم اضافه کردیم دکترای فیزیولوژی دارد ولی یک نفر از او حمایت نکرد، چرا؟ چون رسانه ای نیست و از او حمایت نمی نمایند اما درباره کسانی که چند سال است تیم ندارند صحبت می نمایند. چرا عقل مان را به دست یکسری کاسب می دهیم که بگویند فلانی را بیاوریم؟ روز اولی که آمدم گفتند که سنگین ترین نیمکت استقلالی را آوردی و از روز اول تیمم صدر جدول بود و در هفته دوم باختیم به من گفتند برو. به کدام مربی در هفته دوم می گویند برود. من الان بروم و یک مربی دیگر بیاید؛ همین امروز معجزه خواهد نمود؟ چرا تیم های دیگر از مربیان شان حمایت می نمایند ولی ما در استقلال این کار را انجام نمی دهیم؟

فکری در واکنش به این موضوع که با یکسری از بازیکنان مشکل دارد و اینکه بعضی از بازیکنان با سرمربی تیم اختلاف دارند و صددرصد توان شان را برای تیم نمی گذارند و همچنین احتمال ترانسفر مهدی قایدی اعلام نمود: قایدی سرماخورده و امروز نتوانست به تمرین بیاید. با او صحبت کردم و مسئله ای ندارد. ترانسفر او هم با نظر باشگاه و سرمربی وقت تیم، من یا هر فرد دیگری که باشد انجام می گردد. تا زمانی که قرارداد دارد باید با باشگاه باشد. وریا غفوری کاپیتان تیم است و باید ببینیم از عملکرد او راضی هستیم یا نه. چه اتفاقاتی در این چندماهه و چندساله افتاده است. امروز هم سر تمرین پایش درد گرفت و به کلینیک رفت و اینکه گفته اند به سازمان لیگ رفته شاید کاری داشته است.

وی در مورد انتقاد طرفداران نسبت به شیوه بازی استقلال اعلام نمود: ببینید اگر سانتر کنیم می گویند سانتر تاکتیک نیست، شوت می زنیم یا تو عمق بازی می کنیم می گویند تاکتیک نیست.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه مدیرعامل باشگاه چرا کاری انجام نمی دهند، توضیح داد: اینکه مدیران باشگاه کاری انجام می دهند یا نه را هم من باید پاسخگو باشم؟ چندین بار صحبت نموده ام. وقتی می خواهیم تیم قشنگ بازی کند، باید امکانات سر جایش باشد، زمین درست باشد، پول بازیکن را سر موقع بدهیم و ....

فکری در واکنش به این موضوع که وقتی تیم در صدر جدول بود صحبتی از مسائل مطرح نمی شد، گفت: مسائل ما ربطی به حضورمان در صدر یا سومی جدول ندارد. بعد از بازی با نساجی که در صدر جدول بودیم بازیکنان از مسائل تیم گفتند.

وی ادامه داد: وقتی قهرمانی می خواهیم، کار باید تداوم داشته باشد. تیم به صدر جدول می رود ولی وقتی امکانات نباشد، پول بازیکن را ندهیم، زمین نداشته باشیم یواش یواش پایین می آییم. بازیکن و مربی شاید تحمل نمایند و تیم به صدر جدول بیاید ولی فوتبال کشتی نیست که در دو روز تمام گردد. مسابقات ما 10 ماه طول می کشد و تمام برنامه های ما در این مدت باید سر جایش باشد. در آغاز فصل همه می دانند که چه مسائلی داشتیم.

سرمربی استقلال در واکنش به انتقاد طرفداران نسبت به دستیارانش با طرح این سوال که مربی با دانش تر برای کادرفنی کدام فرد است؟ گفت: یکسری از افرادی که الان جایی کار نمی نمایند و تیم ندارند آدم خوبی شده اند، ولی کسانی که ما تشخیص می دهیم می گویند مربی خوبی نیست و بد است. آن کسی که آمار و رزومه دارد قبول ندارید و کسی که رسانه ای است مورد تایید است.

فکری در پاسخ به این سوال که آنالیزور تیم چه کسی است و اینکه چرا استقلال با ترکیب های متفاوتی در طول نیم فصل بازی کرد، بیان کرد: خواهش می کنم بازیچه دست این و آن نشوید. آنالیزور، مربی و سرمربی نداریم، پس چطور تیم مان نتیجه گرفته است؟ شما به عنوان طرفداران استقلال باید خبر داشته باشید که در نیم فصل اول بعضی بازیکنان مثل دیاباته را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم. یک تیم با سیستم 2-5-3، 2-4-4، 3-4-3 به میدان می رود هنرش را نشان داده که می تواند با 3-4 سیستم بازی کند. ما با همین روش ها در صدر جدول بودیم. در بازی با سپاهان و نساجی هم با یک ترکیب بازی کردیم و تغییری نداشتیم.

وی گفت: قربانعلی پور را آوردیم و چون رسانه ای نیست کسی از او حمایت نمی نماید، مثل خود من، نه در رسانه و فضای مجازی هستم؛ خرج نمی کنم و آدم سالمی هستم و از کنار من خیلی ها نمی توانند پول حرام بخورند. سر قراردادهایی که خیلی ها مشکل دارند، میلیاردی بالا و پایین شده است. تا زمانی که من هستم این اتفاقات نمی افتد و به خاطر همین مسائل خیلی ها از من حمایت نمی نمایند و مردم را تحریک می نمایند.

فکری اضافه کرد: تیمی که قرار است کار کند زمان می خواهد. از اول فصل قربانعلی پور را می خواستم چون با شهر خودرو قرارداد بسته بود نتوانست اضافه گردد و بعد از اینکه با شهر خودرو به مشکل خورد به تیم اضافه شد. نتیجه دریافت با یک مربی که 3 هفته قبل از بازی ها به تیم اضافه شده کلید برق نیست که با زدن یک کلید نتیجه بگیریم. تیمی که می خواهد فوتبال بازی کند باید ابزارش را داشته باشد، بازیکنان ما این همه مدت گفتند که چه مسائلی داشتیم، آن وقت به ما می گویند چرا تیم خوب بازی نمی نماید. زمان استراماچونی را ببینید که تا قبل از نیم فصل بازیکنان چقدر پول دریافتد. همین الان 10 درصد از قراردادم را گرفته ام. اگر طرفداران از تیم حمایت ننمایند و فقط انتقاد نمایند 10 سال دیگر هیچ اتفاقی برای استقلال نمی افتد و پیروز نمی گردد. من 2 میلیارد جریمه شدم و به استقلال آمدم، آن زمانی هم که بازی می کردم برای این تیم سر می گذاشتم و هیچ کس نمی تواند بگوید از من استقلالی تر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فکری خطاب به طرفداران استقلال: بازیچه صفحات مجازی نشوید، مربیان بیکار آدم های خوبی هستند و دستیاران من بد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری خطاب به طرفداران استقلال: بازیچه صفحات مجازی نشوید، مربیان بیکار آدم های خوبی هستند و دستیاران من بد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید