نوازی: مظلومی برای تیم جوانان با من صحبت کرد اما فدراسیون نه، بی ثباتی در مدیریت و کادر فنی مشکل اصلی استقلال است

به گزارش وبلاگ مهدی، اگر من در کادر فنی تیم جوانان باشم وظیفه دارم آنچه که بلد هستم در اختیار جوان ها بگذارم و خیلی خشنود می شوم در کادر فنی حضور داشته باشم. امیدوارم اگر قرار است دستیار مظلومی باشم به تیم جوانان یاری کنم تا این تیم در رقابت های آینده نتیجه خوبی بگیرد.

نوازی: مظلومی برای تیم جوانان با من صحبت کرد اما فدراسیون نه، بی ثباتی در مدیریت و کادر فنی مشکل اصلی استقلال است

پیشکسوت تیم فوتبال اسقلال گفت: مظلومی برای حضور در کادرفنی تیم ملی جوانان با من صحبت کرد اما از فدراسیون فوتبال کسی با من تماس نگرفته است.

محمد نوازی در گفت وگو با فارس، درباره مطرح شدن نامش به عنوان گزینه دستیاری پرویز مظلومی در تیم ملی فوتبال جوانان گفت: من تا به امروز فقط با خود مظلومی صحبت نموده ام و بحث حضورم در کادر فنی تیم ملی جوانان رسمی و قطعی نشده است. انتخاب به عنوان سرمربی این تیم را به پرویز مظلومی تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت دارم. اعتقاد دارم یکی از معضلات اصلی فوتبال ایران بی توجهی به تیم های پایه است و باید با بها دادن به نفرات نوجوان و جوان، تیم خوبی را برای بزرگسالانمان آماده کنیم.

وی اضافه کرد: اگر من در کادر فنی تیم جوانان باشم وظیفه دارم آنچه که بلد هستم در اختیار جوان ها بگذارم و خیلی شاد می شوم در کادر فنی حضور داشته باشم. امیدوارم اگر قرار است دستیار مظلومی باشم به تیم جوانان یاری کنم تا این تیم در رقابت های آینده نتیجه خوبی بگیرد.

مربی اسبق تیم فوتبال استقلال در باره این که آیا به جز او با حسین کاظمی هم برای حضور در کادر فنی تیم ملی جوانان صحبتی شده یا خیر، گفت: من درباره خودم می گویم که صحبت شده و اطلاعی از مذاکره با سایر نفرات ندارم. البته این مصاحبه هم به وسیله خود مظلومی اجرا شده و فدراسیون فوتبال صحبتی با من ننموده است. شنیده ام مظلومی نام مرا در جلسه کمیته فنی هم مطرح نموده است.

نوازی در باره شرایط تیم ملی جوانان برای صعود به جام جهانی شرح داد: ما در تمام رده ها از قبل مشکل داشتیم و این مسائل روی هم تلنبار شده است. من کلی می گویم؛ شرایط تیم های پایه ایران در هیچ رده ای خوب نیست و به همین دلیل در مسابقات بین المللی دچار مشکل می شویم. به همین دلیل فکر می کنم فردی که در کادر فنی تیم ملی جوانان عضو می گردد باید با سفر به شهرستان های مختلف شرایط بازیکنان را مدنظر قرار بدهد.

وی در باره این که آیا فرصتی برای ارزیابی نفرات در فاصله حدود 70 روز تا رقابت های قهرمانی آسیا باقی مانده یا خیر، گفت: متأسفانه ما همواره لحظه آخر تصمیم می گیریم. باید زودتر از اینها شرایط کادر فنی تیم ملی جوانان تعیین می شد. اکنون پرویز مظلومی سرمربی تیم جوانان شده، اما من سوالم این است؛ چرا زودتر سرمربی این تیم تعیین نشد؟ به نظر من سرسری دریافت تیم های پایه اتفاقی است که همواره رخ می دهد.

گزینه مربیگری تیم ملی فوتبال جوانان در باره ارزیابی اش از تیم های ازبکستان، اندونزی و کامبوج حریفان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا توضیح داد: اکنون که شناخت خاصی از این تیم ها نداریم، زیرا حضور ما در کادر فنی تیم فوتبال ملی جوانان هم قطعی نشده است. پس از رسمی شدن حضورمان در کادر فنی تیم ملی جوانان، ابتدا باید شرایط را آنالیز نموده و با هر تیمی بازی داریم آن را به دقت مورد ارزیابی قرار دهیم. از طرفی کرونا هم شرایط ما را برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی سخت نموده است و به همین دلیل کار دشواری برای آماده سازی تیم ملی جوانان وجود دارد. امیدوارم با حمایت فدراسیون فوتبال بتوانیم شرایط خوبی را برای تیم ملی جوانان ایجاد کنیم.

نوازی در باره ارزیابی اش از آخرین شرایط تیم استقلال گفت: همه می دانیم شرایط استقلال به دلیل کرونا دریافت بعضی بازیکنان، مصدومیت تعدادی دیگر از شاگردان مجیدی و البته افت و خیز تیم در نتیجه گیری به هیچ وجه خوب نیست. در کل لیگ نوزدهم سال خوبی برای استقلال نبود، من به پرسپولیسی ها برای قهرمانی شان تبریک می گویم و امیدوارم استقلال با تشکیل تیمی خوب در سال آینده بتواند ناکامی سال های اخیرش را جبران کند.

وی در باره مشکل اصلی تیم استقلال که سبب ناکامی این تیم شده، گفت: من دیده ام مدیرعامل باشگاه استقلال برای به دست آوردن درآمد و بودجه به تازگی اقدام هایی انجام داده و حتی به کارخانه هایی مانند بیسکوئیت سازی و تولیدی لباس می رود. سعادتمند می خواهد به هر نحوی شده برای باشگاه درآمدزایی کند اما این که این اقدام ها نتیجه ای هم دارد باید منتظر زمان ماند. هر مدیری به استقلال می آید نهایت یک سال در این تیم می ماند و سپس عوض می گردد. این باشگاه در همین فصل دو مدیر عامل و دو سرمربی عوض نموده، تمام این مسائل سبب افت تیم می گردد.

پیشکسوت تیم استقلال اضافه کرد: شرایط مدیریت استقلال مانند فردی است که پس از هماهنگ شدن در یک خانواده به سرعت وی را تغییر داده و در خانواده دیگری عضوش می نمایند. زمان می برد وی با خانواده جدید هماهنگ گردد، مربی هم همین است. باید زمان کافی را در اختیارش قرار دهیم و سپس درباره عملکردش صحبت کنیم. استقلال با استراماچونی شرایط خوبی داشت و در صدر جدول بود اما پس از این که تیم صدرنشین شد ناگهان وی را تغییر داده و مربی دیگری را جایگزین کردند. تمام این موارد سبب شد مسائل زیادی برای طرفداران استقلال و این تیم ایجاد گردد. قطعا بی ثباتی در مدیریت و کادر فنی مشکل اصلی استقلال است و در این میان تماشاگران و طرفداران اذیت می شوند.

منبع: عصر ایران

به "نوازی: مظلومی برای تیم جوانان با من صحبت کرد اما فدراسیون نه، بی ثباتی در مدیریت و کادر فنی مشکل اصلی استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوازی: مظلومی برای تیم جوانان با من صحبت کرد اما فدراسیون نه، بی ثباتی در مدیریت و کادر فنی مشکل اصلی استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید