80 درصد سامانه های اطفای حریق بنادر بازرگانی و بنادر کوچک ارتقا یافت

به گزارش وبلاگ مهدی، خبرگزاری خبرنگاران- معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بیش از 80 درصد سامانه های اعلام و اطفای حریق بنادر بازرگانی و بنادر کوچک ارتقا یافت.

80 درصد سامانه های اطفای حریق بنادر بازرگانی و بنادر کوچک ارتقا یافت

به گزارش خبرگزاری وبلاگ مهدی از سازمان بنادر و دریانوردی، آقای محمدرضا اله یار در تشریح اقدامات شاخص معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان از راهبری بیش از 376 پروژه عمرانی با اعتباری بیش از 19 هزار و 300 میلیارد ریال در امسال اطلاع داد و اضافه نمود: پیشرفت بیش از 80 درصدی و ارتقای سامانه های اعلام و اطفای حریق بنادر بازرگانی و بنادر کوچک از اقداماتی است که در سال 99 دنبال شده است.

وی در نشست معاونان مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید، گفت: اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت مصرف انرژی ایزو 50001 در بنادر انزلی، امام خمینی (ره)، شهید رجایی، نوشهر و امیرآباد، از فعالیت های مهمی است که در امسال اجرا شده است.

عضو هیئت عامل سازمان بنادر و دریانوردی در مورد اقدامات اجرا شده در بخش تجهیزات با اشاره به تدوین ابلاغ و اجرای شیوه نامه راهنمایی و نظارت پروژه های تجهیزاتی، اضافه نمود: تحویل یک فروند بارج مقابله با آلودگی، خارج سازی مغروقه اس ال- استار، حویل شناور دریاپاک 1 و تکمیل آغاز به حمل لایروب های هاپرساکشن 4000 متر مکعبی تا انتها سال، از اهم اقدامات تجهیزاتی به شمار می آید.

وی درباره رویکرد ها و کار های اجرا شده توسعه ای در حوزه سواحل و بنادر از اتمام و تصویب مطالعات طرح جامع بنادر بازرگانی 11 بندر اصلی اطلاع داد و ادامه داد: اتمام طرح تدقیق مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی بوشهر، آغاز مطالعات سیستان و بلوچستان، تکمیل پروژه پایش و شبیه سازی سواحل خوزستان و همچنین انجام هیدروگرافی 50 بندر اصلی و فرعی و منطقه از دیگر کار های است که در بخش سواحل و بنادر اجرا شده است.

اله یار در مورد اقدامات اجرا شده در بخش گردشگری دریایی از بازسازی ترمینال مسافری آبادان، بهسازی بازوی غربی موج شکن بندر انزلی و اجرای 50 درصدی طرح توسعه بندر مسافری چمخاله اطلاع داد.

معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر درباره طرح توسعه سواحل مکران، به تکمیل فاز اول طرح توسعه شهید بهشتی چابهار، آغاز عملیات اجرایی احداث سیلوی 100 هزار تنی غلات و آغاز عملیات احداث کریدور لجستیکی بندر شهید بهشتی چابهار اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "80 درصد سامانه های اطفای حریق بنادر بازرگانی و بنادر کوچک ارتقا یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "80 درصد سامانه های اطفای حریق بنادر بازرگانی و بنادر کوچک ارتقا یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید