5 نفر از دانش آموختگان مدارس سما در کادر درمانی لاهیجان تجلیل شدند

به گزارش وبلاگ مهدی، معاونت آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان از کادر درمان کشور در مبارزه با ویروس منحوس کرونا تشکر و از پنج دانش آموخته مدارس سما در کادر درمانی شهر لاهیجان تجلیل کرد.

5 نفر از دانش آموختگان مدارس سما در کادر درمانی لاهیجان تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری وبلاگ مهدی از لاهیجان، معاونت آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان به منظور قدردانی از کادر درمان کشور در مبارزه با ویروس منحوس کرونا به برگزاری مراسمی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در سالن اجتماعات این مرکز آموزشی فرهنگی اقدام کرد.

در این مراسم از پنج نفر از دانش آموختگان مدارس سمای لاهیجان که اکنون پزشک و پرستار و در صف مدافعان سلامت مشغول به خدمت هستند با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

سرپرست مرکز آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان در این همایش با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: دنیا در چند ماهی که گذشت، تبدیل به میدان مبارزه و نبردی نابرابر در پی شیوع ویروس کرونا شده و اهمیت کادر درمان نیز در چنین موقعی به خوبی نمایان است که لازم می دانم از این تریبون از کادر سلامت تشکر کنم.

افشار ضیاظریفی صندلی مدافعان سلامت در ایران و سایر کشورهای درگیر را بسیار خطیر دانست و اظهار کرد: اگر فداکاری وبلاگ مهدین نبود، شاید عدد مبتلایان و مرگ و میر بسیار بالاتر از اعداد و ارقام کنونی بود.

وی با اشاره به روزهای سخت، لحظات تلخ، فشار روحی و روانی که کادر درمان با آن درگیر بودند، گفت: با وجود تمام این مسائل کادر بهداشت و درمان بسان قهرمانانی بی بدیل در این جنگ نابرابر درخشیدند و انصافاً زحمات طاقت فرسای وبلاگ مهدین برای یاری به همنوع، شایسته ستایش است و مردم ما قدردان خادمان راستین شان در حوزه بهداشت و درمان هستند.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سمای لاهیجان و سیاهکل به غربالگری ها و خطرپذیری کادر درمان برای کنترل این ویروس که منجر به آسمانی شدن حدود 120 نفر از پزشکان، پرستاران و کارکنان بخش بهداشت و درمان شد نیز گریزی زد و یاد دکتر منصف استاد دانشگاه علوم پزشکی گیلان و نرجس خانعلی زاده پرستار فداکار بیمارستان میلاد لاهیجان را گرامی داشت و برای وبلاگ مهدین آمرزش و غفران الهی مسئلت کرد.

ضیاظریفی از کادر درمان دانش آموختگان مدارس سما لاهیجان هم به صورت ویژه قدردانی کرد و اضافه کرد: خانواده عظیم سما به کادر درمانی دانش آموخته در مدارس این مرکز آموزشی فرهنگی افتخار و خالصانه ترین قدردانی را تقدیم وبلاگ مهدین می نماید.

الناز توکلی، فاطمه ریاحینی، مهشید ابهری خوشدل، رقیه فرضعلی زاده در کادر دکتری و پرستار سائره حق جو از دانش آموزان مدارس سما لاهیجان بودند که در خاتمه این مراسم از وبلاگ مهدین با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "5 نفر از دانش آموختگان مدارس سما در کادر درمانی لاهیجان تجلیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 نفر از دانش آموختگان مدارس سما در کادر درمانی لاهیجان تجلیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید