طراحی گرافیکی و چاپ

ادعای جنجالی مدیرعامل پرسپولیس درباره آجورلو!

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: آجورلو به خاطر لایک و فالوئر در فضای مجازی چنین کاری نموده است. چیزی که از گذشته و نقل و قول های آجورلو به یاد دارم این است که مدیرعامل استقلال در گذشته هوادار پرسپولیس و تعصب به این تیم داشته است و حالا به خاطر اینکه...

7 اردیبهشت 1401

خرید لباس ورزشی اورجینال از فروشگاه سرخابی شاپ

خبرگزاری خبرنگاران-شاید تا به حال توجه نکرده باشید اما خرید لباس ورزشی اورجینال یا تهیه انواع وسایل ورزشی با کیفیت، تاثیر مستقیمی روی عملکرد ما دارد!

3 اسفند 1400

بستری در بیمارستانها فقط با کد ملی ، شرط تجویز الکترونیک برای برخی داروهای گران از اول تیرماه

سرپرست اداره کل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به زمانبندی اجرا شده در توقف چاپ دفترچه های بیمه که از فروردین امسال کلید خورد و تیرماه هم به صورت کامل در تمام پنج صندوق بیمه ای این سازمان بیمه گر، حذف می شود، در عین حال فرایند دریافت خدمات به صورت الکترونیکی...

8 مرداد 1400

تناسب نوشتاری 70 به 30 در رعایت زبان فارسی منحصر به محصولات داخلی است

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی اکبر ابراهیمی درباره صادرات محصولات چاپی و بحث تناسب نوشتاری زبان فارسی در متن محصولات بسته بندی گفت: موضوع صادرات محصولات تابع مقررات خودش است و با موضوع تولید...

15 اسفند 1399

انتشار 2 مجموعه کتاب احکام ویژه دانش آموزان دختر و پسر با نیازهای ویژه

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در نشست با اعضای هیات مدیره موسسه خیریه توانبخشی و فرهنگی آوای علم و ایمان مهرورزان از مراحل پایانی چاپ دو مجموعه کتاب احکام دانش آموزان دختر و پسر با نیازهای ویژه خبر داد.

18 آبان 1399

لمس بنای کعبه و حجرالاسود در حج امسال ممنوع شد

دولت عربستان اعلام نمود که مناسک حج امسال با حضور تعداد بسیار محدود حجاج و با در نظر دریافت بالاترین استانداردهای بهداشتی و اقدامات شدید احتیاطی از جمله ممنوعیت لمس بنای کعبه و حجر الاسود به منظور پیشگیری از شیوع ابتلا به ویروس کرونا برگزار می شود.

13 شهریور 1399

سوسن طاقدیس نویسنده بچه ها و نوجوانان درگذشت

سوسن طاقدیس نویسنده کتاب های کودک و نوجوان که چند سالی با بیماری دیابت و ببماری قلبی دست و پنجه نرم می کرد، امروز در سن 61 سالگی در بیمارستان درگذشت.

9 تیر 1399

سفرنامه کره شمالی امیرخانی کمتر از دو ماه 15 هزارجلد فروخت

کتاب نیم دانگ پیونگ یانگ شامل سفرنامه کره شمالی رضا امیرخانی توسط نشر افق به چاپ سوم رسید.

13 خرداد 1399

روسیه ادعای اردوغان درباره لیبی را تکذیب کرد

نماینده ویژه پوتین در امور خاورمیانه و آفریقا، سخنان اردوغان دراینباره که گویا روسیه درگیری های نظامی در لیبی را راهنمایی می نماید، را مغایر با واقعیت خواند و گفت: اوضاع ادلب دوشنبه در سومین دور رایزنی های روسیه-ترکیه در مسکو آنالیز می گردد.

11 فروردین 1399